«Волт Дісней» Маша Сердюк

«Волт Дісней» Маша Сердюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
492 переглядів
492 переглядів

Короткий зміст книги «Волт Дісней» Маши Сердюк (анотація)

Книга «Волт Дісней» – біографічна праця української письменниці Марії Сердюк. Книга має на меті познайомити читача з такою непересічною особою в світовій культурі, як Волт Дісней. Його доля була непростою, проте в той же час надзвичайно цікавою. Він став автором такого культового мультиплікаційного персонажа як Міккі Маус, а разом з ним ще цілого всесвіту.

Вклад творця в мультиплікацію дуже важко переоцінити. Саме його студія стала однією з перших в цьому напрямку кінематографа, а сьогодні є світовим лідером в сфері розважального контенту. В Діснея поступово формується власний стиль, який згодом стане його візитною карткою.

Рубіконом світової анімації стає стрічка Волта Діснея під простою назвою «Пароплавчик Віллі». Його важливість полягає в тому, що в мультфільмі використовується звук, як неодмінна частина сюжету. Читати онлайн книгу «Волт Дісней» за авторства Марії Сердюк українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Також творець з усією своєю скрупульозністю підходив до вивчення звичок та манери поведінки тварин перед тим, як їх малювати. Це дозволило персонажам на екрані бути максимально реалістичними. Завдяки таланту та своєму хисту компанія «The Walt Disney» стає лідером на ринку. З-під пера її мультиплікаторів вийшли такі відомі картини, як «Король Лев», «Аладін», «Білосніжка» та інші.

Скачати книгу «Волт Дісней» Марії Сердюк безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Волт Дісней» Маши Сердюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Волт Дісней» Маши Сердюк українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Волт Дісней» Маши Сердюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *