«Вона і він про секс» Збігнєв Лев-Старович

«Вона і він про секс» Збігнєв Лев-Старович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3973 переглядів
3973 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вона і він про секс» Збігнєва Лев-Старовича (анотація)

Збіґнєв Лєв-Старовіч – практикуючий психотерапевт, який вивчає проблеми непорозуміння між сексуальними партнерами. У своїй книзі «Вона і він про секс» досвідчений сексолог ділиться своїми спостереженнями та умовиводами щодо основних причин конфліктів в особистому житті, які відображаються в інтимі.

На його думку, для досягнення повної гармонії сексуальних партнерів важливо не лише вміло розв’язувати побутові ситуації та уникати непорозумінь, а й враховувати особливості жіночої та чоловічої психології та реакцію та сексуальні стосунки з боку жінок та чоловіків.

Автор наголошує на тому, що секс – це підсвідоме сприйняття своєї ролі в особистому життю та вираження своїх прагнень. Важливо дати можливість своєму партнеру чи партнерці розкритися під час інтимної близькості, зрозуміти бажання партнера, адже повна ідилія під час сексуального контакту може «вилікувати» нездорову атмосферу в подружньому житті. У книзі наведено багато прикладів з терапевтичної практики автора, в яких детально проаналізовано причини дисонансу пар та запропоновано найбільш ефективні методи лікування.

Якщо ви вирішите читати онлайн цю цікаву й пізнавальну працю, ви дізнаєтеся, як навчитися знаходити спільні дотики навіть всупереч гендерним розбіжностям партнерів, а також зможете поповнити свій багаж знань деякими цікавинками із сексології, що стануть запорукою яскравого інтимного життя.

Монографія «Вона і він про секс» написана доступною та живою мовою і більше схожа на душевну бесіду – автор ніби розмовляє з читачем за чашкою кави, відверто розкриваючи свої думки та згадуючи найцікавіші історії зі свого життя.

Якщо ви хочете отримати чимало слушних практичних порад та додати собі мудрості в особистих стосунках, рекомендуємо скачати «Вона і він про секс» Збіґнєва Лєва-Старовіча. Ця книга наголошує на особливій ролі секса, який є лакмусовим папірцем особистого життя та одночасно – його спрямовуючим фактором. Усі бажаючі можуть отримати цю психологічну енциклопедію безкоштовно та без реєстрації у будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вона і він про секс» Збігнєва Лев-Старовича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вона і він про секс» Збігнєва Лев-Старовича

Одна відповідь до “Вона і він про секс”

  1. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Відвертість автора у книзі «Вона і він про секс» допомогла мені запобігти проблем в особистому житті. Безліч інформації про любов та стосунки на межі глибоких відчуттів та відсутність вульгарності затягнула мене у цю книгу з першої сторінки. Зручно скачати та читати в будь-якому місті, дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *