«Воно» Стівен Кінг

«Воно» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2099 переглядів
2099 переглядів

Про книгу «Воно» Стівена Кінга

Роман «Воно» – один з найлегендарніших творів Стівена Кінга, що здобув кілька престижних літературних премій. Ця книга потрапила до десятки найкращих романів Майстра жахів та до першої сотні найвизначніших творів минулого століття. Дві екранізації – одна краще за іншу – є доказом читацької любові і популярності цього містично-фантастичного сюжету, який змушує замислитися над багатьма особистими проблемами та зробити переоцінку життєвих цінностей.

Події книги «Воно» відбуваються в містечку Деррі. Сім підлітків стикаються з невідомою страшною силою, що знищує все навколо. В першу чергу від невидимого монстра страждають діти. Об’єднавшись у команду під назвою «Клуб невдах», головні герої намагаються врятувати найближче оточення від усіляких жахіть, називаючи головного чудовиська «Воно». Проте темні сили виявляються сильнішими – Воно може приймати будь-які обличчя та володіє містичними здібностями.

Стівен Кінг не зупиняється на одному життєвому відрізку – він веде читача далі, коли одинадцятирічні хлопчики вже перетворюються на дорослих чоловіків. Здавалося б, битва із силами пекла позаду, проте через двадцять сім років Воно повертається, і масштаби смертельної трагедії стають ще більшими.

Колишні «невдахи», шоковані жахіттями майже тридцятирічної давнини, знову об’єднуються у спільній боротьбі, згадавши клятву з дитинства. Чим завершиться повернення головних героїв до минулого, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Воно» Стівена Кінга.

Тонко розуміючи психологію особистості, письменник показує відмінність внутрішнього світу дітей і дорослих. Стикаючись з Воно, що має надприродні сили та не вкладається у розум дорослого населення Деррі, люди не можуть допомогти дітям, які відчувають небезпеку, не втілену в людське обличчя.

Помста страшного монстра виявляється хитрою та жорстокою – вона перетворюється на природні катаклізми, забираючи життя багатьох людей, в тому числі деяких «невдах». Чи вдасться Майку Хенлону та його друзям подолати суцільну темряву, що охопила Деррі?

Розпочніть читати онлайн цю книгу – і сюжет вас не відпустить до самісінького фіналу. Цей твір чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Воно» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Воно» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *