«Воно» Стівен Кінг

«Воно» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Воно» Стивена Кинга

Роман «Воно» – один з найлегендарніших творів Стівена Кінга, що здобув кілька престижних літературних премій. Ця книга потрапила до десятки найкращих романів Майстра жахів та до першої сотні найвизначніших творів минулого століття. Дві екранізації – одна краще за іншу – є доказом читацької любові і популярності цього містично-фантастичного сюжету, який змушує замислитися над багатьма особистими проблемами та зробити переоцінку життєвих цінностей.

Події книги «Воно» відбуваються в містечку Деррі. Сім підлітків стикаються з невідомою страшною силою, що знищує все навколо. В першу чергу від невидимого монстра страждають діти. Об’єднавшись у команду під назвою «Клуб невдах», головні герої намагаються врятувати найближче оточення від усіляких жахіть, називаючи головного чудовиська «Воно». Проте темні сили виявляються сильнішими – Воно може приймати будь-які обличчя та володіє містичними здібностями.

Стівен Кінг не зупиняється на одному життєвому відрізку – він веде читача далі, коли одинадцятирічні хлопчики вже перетворюються на дорослих чоловіків. Здавалося б, битва із силами пекла позаду, проте через двадцять сім років Воно повертається, і масштаби смертельної трагедії стають ще більшими.

Колишні «невдахи», шоковані жахіттями майже тридцятирічної давнини, знову об’єднуються у спільній боротьбі, згадавши клятву з дитинства. Чим завершиться повернення головних героїв до минулого, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Воно» Стівена Кінга.

Тонко розуміючи психологію особистості, письменник показує відмінність внутрішнього світу дітей і дорослих. Стикаючись з Воно, що має надприродні сили та не вкладається у розум дорослого населення Деррі, люди не можуть допомогти дітям, які відчувають небезпеку, не втілену в людське обличчя.

Помста страшного монстра виявляється хитрою та жорстокою – вона перетворюється на природні катаклізми, забираючи життя багатьох людей, в тому числі деяких «невдах». Чи вдасться Майку Хенлону та його друзям подолати суцільну темряву, що охопила Деррі?

Розпочніть читати онлайн цю книгу – і сюжет вас не відпустить до самісінького фіналу. Цей твір чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Воно» Стивена Кинга

Завантажити книгу «Воно» у форматі:

Рекомендації

Чарівна ти
Чарівна ти Чак Поланік
Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)
Створи щось. Історії, як... Чак Поланік
Як зупинити час
Як зупинити час Мэтт Хейг
Сірі бджоли
Сірі бджоли Андрій Юрійович Курков

Відгуки на книгу «Воно» Стивена Кинга