«Воно» Стівен Кінг

«Воно» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5041 переглядів
5041 переглядів

Короткий зміст книги «Воно» Стівена Кінга (анотація)

Роман «Воно» – один з найлегендарніших творів Стівена Кінга, що здобув кілька престижних літературних премій. Ця книга потрапила до десятки найкращих романів Майстра жахів та до першої сотні найвизначніших творів минулого століття. Дві екранізації – одна краще за іншу – є доказом читацької любові і популярності цього містично-фантастичного сюжету, який змушує замислитися над багатьма особистими проблемами та зробити переоцінку життєвих цінностей.

Події книги «Воно» відбуваються в містечку Деррі. Сім підлітків стикаються з невідомою страшною силою, що знищує все навколо. В першу чергу від невидимого монстра страждають діти. Об’єднавшись у команду під назвою «Клуб невдах», головні герої намагаються врятувати найближче оточення від усіляких жахіть, називаючи головного чудовиська «Воно». Проте темні сили виявляються сильнішими – Воно може приймати будь-які обличчя та володіє містичними здібностями.

Стівен Кінг не зупиняється на одному життєвому відрізку – він веде читача далі, коли одинадцятирічні хлопчики вже перетворюються на дорослих чоловіків. Здавалося б, битва із силами пекла позаду, проте через двадцять сім років Воно повертається, і масштаби смертельної трагедії стають ще більшими.

Колишні «невдахи», шоковані жахіттями майже тридцятирічної давнини, знову об’єднуються у спільній боротьбі, згадавши клятву з дитинства. Чим завершиться повернення головних героїв до минулого, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Воно» Стівена Кінга.

Тонко розуміючи психологію особистості, письменник показує відмінність внутрішнього світу дітей і дорослих. Стикаючись з Воно, що має надприродні сили та не вкладається у розум дорослого населення Деррі, люди не можуть допомогти дітям, які відчувають небезпеку, не втілену в людське обличчя.

Помста страшного монстра виявляється хитрою та жорстокою – вона перетворюється на природні катаклізми, забираючи життя багатьох людей, в тому числі деяких «невдах». Чи вдасться Майку Хенлону та його друзям подолати суцільну темряву, що охопила Деррі?

Розпочніть читати онлайн цю книгу – і сюжет вас не відпустить до самісінького фіналу. Цей твір чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Воно» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Воно» Стівена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Воно» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Воно”

  1. Арина Арина сказав:

    Нарешті я дісталась до книги «Воно», чесно кажучи після фільму я навіть уявити не могла, якою може бути книга, сам оригінал. Без спойлерів! Але я точно скажу, що вона страшніша та цікавіша ніж фільм. Однозначно раджу скачати якомога швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *