«Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенка Дракуліч

«Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенка Дракуліч

  • Назва: Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі
  • Письменник: Славенка Дракуліч
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Комора
  • Жанр: Книги про війну
  • ISBN: 978-617-7286-30-0
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4616 переглядів
4616 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенки Дракуліч (анотація)

Що перетворює цілком притомних та цивілізованих людей, які нічим не відрізняються від інших у буденному житті, на вбивць і ґвалтівників під час війни? І чи будь-хто з нас теж потенційно може стати злочинцем у відповідних умовах? Шукаючи відповіді на ці питання, Славенка Дракуліч спостерігала за розглядами справ на засіданнях Міжнародного кримінального трибуналу в Гаазі щодо воєнних злочинів у колишній Югославії. За моторошними випадками насильства й смертями сотень тисяч людей авторка намагається розгледіти суть — причини конфлікту, що тлів упродовж певного часу, та суспільні зрушення й політичні жести, що зумовили його вибух.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенки Дракуліч українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенки Дракуліч

Одна відповідь до “Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі”

  1. Олеся Олеся сказав:

    За багато років я вже прочитала тисячі книг про війну. «Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» – це феномен в сучасному літературному світі. Питання, які підіймались в цій книзі шокують. В мене досі в голові не вкладається, як людина у звичайному житті може бути нормальною, а під час війни перетворюється на монстра, який гвалтує та вбиває інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *