«Ворог, або Гнів Божий» Сергій Русланович Постоловський

«Ворог, або Гнів Божий» Сергій Русланович Постоловський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
513 переглядів
513 переглядів

Про книгу «Ворог, або Гнів Божий» Сергія Постоловського

Книга «Ворог, або Гнів Божий» – пронизлива історія про те, що бентежить усіх не байдужих до своєї держави українців – відносини з агресором, який час від часу обирає різні форми протистояння. Війна на Сході держави, що забрала багато життів відчайдушних патріотів та зламала безліч доль, не залишила сумнівів у головного героя Дмитра Павловича – необхідно створювати власну бойову групу спецпризначення, щоб боротися з ворогом. І ця ліквідаційна група буде найщирішою помстою за всі злочини проти України та її жителів…

Починаючи читати онлайн роман, зустрічаєшся з нещасним калікою – ветераном АТО, який через своє каліцтво виявився непотрібним своїй країні. З гіркотою, що пронизує кожний рядок твору, Сергій Русланович Постоловський пише про нещасних бійців, яких використовує влада в якості гарматного «м’яса», потім кидаючи напризволяще.

Це – звичайна практика підступного обману патріотів, які, ризикуючи своїм життям, залишивши сім’ї з маленькими дітьми, прийшли на фронт захищати свободу й цілісність держави. І хоч імена героїв у книзі вигадані, вона створювалася виключно на реалістичних подіях.

Роман «Ворог, або Гнів Божий» – надзвичайно потужний за енергетикою твір, що заряджає бойовою силою та стимулює читачів до вироблення патріотичних почуттів. Автор зробив все можливе, щоб викликати почуття гордості за своїх героїв, показати незламність їхнього духу та принциповість громадянської позиції.

Головні герої, члени створеної ліквідаційної групи, усвідомлюють: тепер вони не можуть ні на кого сподіватися, караючи кремлівського агресора – ані на нашу владу, ані на західних партнерів. Вони беруть справу до своїх рук, і вона просуватиметься набагато швидше…

Якщо ви шукаєте гостру й актуальну книгу про гіркі реалії сьогодення, що залишає яскравий післясмак та мотивує до рішучих дій, поспішайте скачати «Ворог, або Гнів Божий» Сергія Руслановича Постоловського. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Пропонуємо скористатися нашими матеріалами безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Ворог, або Гнів Божий» Сергія Постоловського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ворог, або Гнів Божий» Сергія Постоловського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *