«Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стівен Р. Кові

«Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стівен Р. Кові

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6108 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові (анотація)

Стівен Р. Кові – визнаний авторитет в галузі менеджменту й психології лідерства. Його праця “Восьма звичка. Від ефективності до величі” – продовження відомої книги “Сім звичок надзвичайно ефективних людей”. Розповівши про те, як стати успішною людиною та максимально розвинути свої здібності, управлінець і психолог Кові зупиняється на останній звичці, присвятивши їй окрему працю – вмінню почути себе та надихнути на це інших.

Книга “Восьма звичка. Від ефективності до величі” більше нагадує філософське вчення, ніж працю з фінансово-управлінських питань. Автор особливу увагу приділяє таким поняттям як “совість”, “служіння людям”, “натхнення” та іншим моральним категоріям. Для набуття восьмої звички важливо усвідомити всі її складові, з яких Стівен Р. Кові створив свою струнку систему, детально пояснивши читачам місце кожного “гвинтика” в цій складній конструкції.

Головна ідея книги – розкриття механізму знаходження власного голосу, що необхідно для реалізації особистісного потенціалу. За словами автора, шлях до саморозвитку відкривають чотири типи здібностей – розум, тіло, серце й душа.

Кожен з цих ресурсів вимагає свого інструмента. Для розуму це – передбачення майбутнього, для серця – натхнення, для тіла – самоконтроль, для душі – совість. Як саме використовувати ці засоби для вирішення будь-яких особистих і професійних питань, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати книгу видатного управлінця.

Працю “Восьма звичка. Від ефективності до величі” можна назвати сучасною Біблією менеджера. Вона ґрунтується на визнанні людини як найвищої цінності, чим часто нехтують сучасні управлінці.

Мудрі поради, що дає автор, спрямовані на допомогу іншим людям та створення для них усіляких благ. На думку Кові, тільки такий лідер знайде підтримку в суспільстві та все необхідне для своєї реалізації. Цю мудру бізнес-книгу з філософським підтекстом треба обов’язково читати тим, хто хоче добитися високих результатів своєї діяльності й досягнення всіх поставлених цілей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові

Одна відповідь до “Восьма звичка. Від ефективності до величі”

  1. Андрій Андрій сказав:

    Чиє можливість придбати повний варіант книги?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *