«Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стівен Р. Кові

«Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стівен Р. Кові

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2133 переглядів
2133 переглядів

Про книгу «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові

Стівен Р. Кові – визнаний авторитет в галузі менеджменту й психології лідерства. Його праця “Восьма звичка. Від ефективності до величі” – продовження відомої книги “Сім звичок надзвичайно ефективних людей”. Розповівши про те, як стати успішною людиною та максимально розвинути свої здібності, управлінець і психолог Кові зупиняється на останній звичці, присвятивши їй окрему працю – вмінню почути себе та надихнути на це інших.

Книга “Восьма звичка. Від ефективності до величі” більше нагадує філософське вчення, ніж працю з фінансово-управлінських питань. Автор особливу увагу приділяє таким поняттям як “совість”, “служіння людям”, “натхнення” та іншим моральним категоріям. Для набуття восьмої звички важливо усвідомити всі її складові, з яких Стівен Р. Кові створив свою струнку систему, детально пояснивши читачам місце кожного “гвинтика” в цій складній конструкції.

Головна ідея книги – розкриття механізму знаходження власного голосу, що необхідно для реалізації особистісного потенціалу. За словами автора, шлях до саморозвитку відкривають чотири типи здібностей – розум, тіло, серце й душа.

Кожен з цих ресурсів вимагає свого інструмента. Для розуму це – передбачення майбутнього, для серця – натхнення, для тіла – самоконтроль, для душі – совість. Як саме використовувати ці засоби для вирішення будь-яких особистих і професійних питань, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати книгу видатного управлінця.

Працю “Восьма звичка. Від ефективності до величі” можна назвати сучасною Біблією менеджера. Вона ґрунтується на визнанні людини як найвищої цінності, чим часто нехтують сучасні управлінці.

Мудрі поради, що дає автор, спрямовані на допомогу іншим людям та створення для них усіляких благ. На думку Кові, тільки такий лідер знайде підтримку в суспільстві та все необхідне для своєї реалізації. Цю мудру бізнес-книгу з філософським підтекстом треба обов’язково читати тим, хто хоче добитися високих результатів своєї діяльності й досягнення всіх поставлених цілей.

Завантажити безкоштовно книгу «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові

Рекомендації

Відгуки на книгу «Восьма звичка. Від ефективності до величі» Стивена Р. Кові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *