«Вовчий місяць» Олексій Волков

«Вовчий місяць» Олексій Волков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Вовчий місяць» Олексія Волкова

Олексій Волков – талановитий український письменник-детективіст сучасності, який викриває у своїх творах пороки людини і цілого суспільства через захоплюючі детективні сюжети. Його книга «Вовчий місяць» – це строкате полотно, зіткане з різних подій внутрішнього та міжнародного життя, з доль звичайних людей, які, ставши жертвою обставин, змушені відстоювати свою честь та правду надзвичайно ризикованими способами. Але це – життя без прикрас, і автор його змальовує дуже атмосферно та саркастично.

Починаючи читати онлайн цей твір, проймаєшся головною інтригою з перших сторінок. Ця захоплююча і небезпечна історія почалася з дивної знахідки: Богдан Варибрус, колишній учитель історії, під Новий рік десь у лісах викопує унікальну знахідку часів Другої світової війни, що має велику культурну та історичну цінність.

Для головного героя це стало не лише важливим надбанням, а й початком жахливих політично-кримінальних переслідувань. В один момент він стає одним з головних злочинців країни, якого розшукує поліція та впливовий магнат Дель-Боска. Він прибув з Аргентини до України з бажанням забрати цю знахідку, що належить його роду.

У книзі особиста трагедія головного героя поступово переростає в трагедію цілої держави та суспільства. На прикладі непокори однієї людини, яку готова знищити могутня корумпована система, ми бачимо гіркі реалії сьогодення.

Перед читачем розгортається цілий клубок подій, що на перший погляд здаються відокремленими одна від одної. Але автор, визнаний майстер закручених детективних сюжетів, змушує читача повірити у дивовижні сплетіння доль та стати свідком непересічних історій державного масштабу.

З наростанням напруження сюжету роман «Вовчий місяць» перетворюється в гостру кримінально-політичну епопею, в якій сцени екшену та соціального драматизму зашкалюють всі допустимі норми, змагаючись між собою за першість. І хоч у книзі присутні елементи антиутопії, сприймаєш їх не як перебільшення, а як своєрідне пророцтво стосовно нашого політичного та морального майбутнього.

Поспішайте скачати «Вовчий місяць» Олексія Волкова на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Вогняна зима
Вогняна зима Андрій Анатолійович Кокотюха
Її сукня
Її сукня Алла Рогашко
Осіннє Рондо місячної ночі
Осіннє Рондо місячної ночі Алла Рогашко
Суча дочка
Суча дочка Валентина Мастєрова

Відгуки на книгу «Вовчий місяць» Олексія Волкова