«Вовк та семеро козенят» Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм

«Вовк та семеро козенят» Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1642 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вовк та семеро козенят» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм (анотація)

Казка «Вовк та семеро козенят» братів Грімм відноситься до когорти найвідоміших дитячих історій. На ній виросло не одне покоління і не дарма, адже її мораль залишається актуальною, не дивлячись на те, що з моменту її написання пройшла не одна сотня років. Казка вміло говорить зі своїм маленьким читачем про те, що не варто довіряти будь-яким незнайомцям, навіть якщо вони, на перший погляд, здаються безпечними.

Козенята, як і вовк, легко сприймаються як образи, що символізують довірливих людей, яких легко обманути. Маленькі козенята є також образом кмітливих дітей, що розуміють та слухають свою маму, яка наказала їм не відчиняти двері вовкові. В свою чергу, останній є титульним прикладом шахрая чи злодія, що намагається втертись в довіру до простодушних людей. До речі, читати онлайн казку «Вовк та семеро козенят» братів Грімм українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Дітям важливо донести на перший погляд очевидні, але від того не менш важливі істини. Лиш якщо дитина знатиме, хто і як її може обманути чи надурити, в неї буде можливість чинити спротив таким спробам. Вовк, що всіляко намагався надурити козенят, нічого в кінці не здобув, бо вони знали, які хитрощі він може вчинити.

Скачати казку «Вовк та семеро козенят» братів Грімм можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вовк та семеро козенят» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Вовк та семеро козенят» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вовк та семеро козенят» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *