«Вовк у трусах. Том 2» Вільфрід Люпано, Поль Коуе, Майана Ітоїз

«Вовк у трусах. Том 2» Вільфрід Люпано, Поль Коуе, Майана Ітоїз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
33 переглядів
33 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вовк у трусах. Том 2» Вільфріда Люпано, Поля Коуе, Майани Ітоїз (анотація)

«Якщо не віриш у себе, вір у мої труси!»

В лісі готуються до великих перегонів, де найшвидші крилаті покажуть, хто з них гідний підняти над головою трофей. От тільки невідомий хуліган взявся псувати афіші і розмальовувати їх образливими написами.

Добре, що в лісі є антивовча бригада, яка легко перетворилася в антивандальну. Але їй не під силу подолати зухвалого хулігана. Єдина надія на Вовка в трусах — супергероя, дупці якого більше не холодно.

Чи знайде Вовк вандала? Чи зрозуміє його мотиви?

Так і так. І що допоможе йому в цьому? Модний аксесуар, подарований мудрою совою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вовк у трусах. Том 2» Вільфріда Люпано, Поля Коуе, Майани Ітоїз українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вовк у трусах. Том 2» Вільфріда Люпано, Поля Коуе, Майани Ітоїз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *