«Вояж, або Клуб одиноких сердець» Христина Лукащук

«Вояж, або Клуб одиноких сердець» Христина Лукащук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
593 переглядів
593 переглядів

Про книгу «Вояж, або Клуб одиноких сердець» Христини Лукащук

Книга “Вояж, або Клуб одиноких сердець” – іронічна і романтична історія про кохання та його ілюзії, про прагнення шукати щастя де завгодно, навіть за кордоном, не здогадуючись просто зазирнути до себе в душу.

Львівська письменниця Христина Лукащук створила геніальний роман про втрати і сподівання, що змусить ще більше цінувати те, що нам дарує доля. Якщо ви хочете відпочити з якісною книгою та пройнятися глибиною філософських міркувань, радимо скачати цей твір.

Головна героїня Владислава – смілива та сильна жінка, яка не зрадила своїй дитячій мрії та стала художницею. І хоч вона працює економістом, в неї завжди знаходиться час для творчих поривів. Організована нею художня виставка дала поштовх до нових знайомств і пригод – з малознайомою сусідкою Світланою Йосипівною Влада відправилася до Туреччини на відпочинок. Чоловік Владислави Роман спокійно відпустив свою дружину за кордон, тим паче, що не кожного дня натрапляєш на таку вигідну путівку. Якби всі вони знали, у що виллється ця мандрівка…

Роман “Вояж, або Клуб одиноких сердець” сповнений відвертої емоційності та тонкого психологізму. Починаючи його читати, розумієш, що ти потрапив до полону жіночої душі – такої вразливої та одночасно терплячої, наївної та разом з тим цинічної… Намагання розібратися з почуттями та переживаннями головних героїнь неодмінно призведе до аналізу власного внутрішнього світу, змусить витягнути з глибин свідомості витиснені та забуті бажання й сподівання.

У книзі “Вояж, або Клуб одиноких сердець” Христина Лукащук зачіпає багато тем, які стосуються кожного з нас: кохання і ревнощі, жіноча дружба і зрада, намагання підкорити слизькі вершини та підводні камені, що заважають досягати поставлених цілей.

Проте найголовніша думка, якою пройнята кожна сторінка роману – вміння слідувати своїм ідеалам та зберегти своє цільне “Я”. Спокуси, що переслідують нас на кожному кроці, легко руйнують щастя, про яке ми навіть не здогадуємося. Проте воно насправді є, і наша задача – побачити його серед своїх несамовитих мрій та прагнень. Побачити вже зараз, бо потім, дивлячись на його уламки, буде вже пізно…

Завантажити безкоштовно книгу «Вояж, або Клуб одиноких сердець» Христини Лукащук

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вояж, або Клуб одиноких сердець» Христини Лукащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *