«Врятуй мене» Мона Кастен

«Врятуй мене» Мона Кастен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3995 переглядів
3995 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Врятуй мене» Мони Кастен (анотація)

Книга «Врятуй мене» – праця за авторства письменниці Мони Кастен. Перед читачем відкривається ще одна любовна історія, яких так багато вже написано в світовій літературі. Авторка в своїй манері переосмислює історію кохання і цього разу читач зможе подивитись на перевтілення людини, під впливом почуттів.

Стиль авторки орієнтується в першу чергу на простоту читання. Текст легкий в трактуванні та осмисленні, що дозволяє без особливих труднощів поринути в атмосферу книги. Також варто відзначити, що авторка змогла передати ту інтригу та напруження, яке супроводжувало головних героїв. Читати онлайн книгу «Врятуй мене» за авторства Мони Кастен українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Сам сюжет розгортається навколо дівчинки зі скромної та досить таки традиційної англійської сім’ї. Вона має не фантастичну, але амбіційну мету вчитись в Оксфорді. Другим героєм роману виступає типовий представник «денді», якого більшість назвало б «золотою молоддю». На відміну від Рубі, він ніколи ні в чому собі не відмовляє, та живе на широку ногу, що не скажеш про героїню. Але все змінилось, коли між ними промайнула іскорка, яка розпалила вогонь. Читач зможе дізнатись, як доля може поєднати наче непоєднуване.

Скачати книгу «Врятуй мене» Мони Кастен безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Врятуй мене» Мони Кастен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Врятуй мене» Мони Кастен

3 відповіді до “Врятуй мене”

  1. Анастасія Анастасія сказав:

    Як скачати цю книжку?

  2. Ілона Ілона сказав:

    Історія в книзі Врятуй мене нагадала мені моє підліткове життя, перша закоханість, бурхливі стосунки. В деяких моментах я навіть красніла, як тоді, багато років тому. Рекомендую.

  3. Ася Ася сказав:

    Не дивно, що книга «Врятуй мене» змогла врятувати від нудьги мене і мою подругу, адже саме вона порадила мені прочитати цей роман. Це така собі добра казочка, легка та романтична історія, яка десь нагадала час, коли я була підлітком. Згодом дізналась, що це лише перша частина серії, тому швиденько знайшла на сайті інші частини та вирішила скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *