«Все буде добре» Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін

«Все буде добре» Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1719 переглядів
1719 переглядів

Про книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна

Назва книги «Все буде добре» – це гасло чотирьох підлітків, які дали клятву дружити вічно. Але Сашко, Антон, Марічка і Катя виросли, і все змінилось…

Пройшло багато років і друзі дитинства знову зустрілись. Та чи залишились дружні почуття таким ж щирими та безкорисливими, як і колись? Радимо читати онлайн книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна українською мовою. Цей цікавий соціальний роман припаде до серця широкому колу книголюбів.

Сюжет закручується навколо випадкової зустрічі в супермаркеті успішного бізнесмена Алекса (Сашка) та Марічки. Звернувши увагу на старий та втомлений вид подруги, Алекс щиро хоче допомогти жінці. Що з цього вийде, дізнаєтесь по ходу розгортання подій.

Гарний приклад сучасної української літератури, що вражає реалістичними персонажами та напруженим, детективним сюжетом. В фіналі читача очікує глибока мораль, закладена в суть твору.

В романі наш час постійно переплітається з дитинством героїв. Від цього виникають мурашки по шкірі і безліч думок в голові. Невже суспільство та оточуюче середовище має такий значний вплив на формування особистості. Чому і коли ми втрачаємо притаманні дитині якості, на кшталт доброти, довіри, захоплення і віри в любов?

Надаємо можливість скачати книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!

Завантажити безкоштовно книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *