«Все буде добре» Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін

«Все буде добре» Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5965 переглядів
5965 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна (анотація)

Назва книги «Все буде добре» – це гасло чотирьох підлітків, які дали клятву дружити вічно. Але Сашко, Антон, Марічка і Катя виросли, і все змінилось…

Пройшло багато років і друзі дитинства знову зустрілись. Та чи залишились дружні почуття таким ж щирими та безкорисливими, як і колись? Радимо читати онлайн книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна українською мовою. Цей цікавий соціальний роман припаде до серця широкому колу книголюбів.

Сюжет закручується навколо випадкової зустрічі в супермаркеті успішного бізнесмена Алекса (Сашка) та Марічки. Звернувши увагу на старий та втомлений вид подруги, Алекс щиро хоче допомогти жінці. Що з цього вийде, дізнаєтесь по ходу розгортання подій.

Гарний приклад сучасної української літератури, що вражає реалістичними персонажами та напруженим, детективним сюжетом. В фіналі читача очікує глибока мораль, закладена в суть твору.

В романі наш час постійно переплітається з дитинством героїв. Від цього виникають мурашки по шкірі і безліч думок в голові. Невже суспільство та оточуюче середовище має такий значний вплив на формування особистості. Чому і коли ми втрачаємо притаманні дитині якості, на кшталт доброти, довіри, захоплення і віри в любов?

Надаємо можливість скачати книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна

2 відповіді до “Все буде добре”

  1. Галина Галина сказав:

    Мені дуже приємно читати сучасних українських авторів, так сказати, підтримувати своїх. Одна з найкращих, життєвих історій написана в книзі Все буде добре. Тепер рекомендую її усім.

  2. Карина Карина сказав:

    Книга «Все буде добре» нагадала мені дитинство, коли всі мрії здаються реальними, але як пізніше виявляється не всі. Взагалі роман неймовірно легкий цікавий, можливо вам як і мені здасться, що це все списано із вашого життя. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *