«Все одно розтанеш, принцесо» Ольга Островська

«Все одно розтанеш, принцесо» Ольга Островська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
589 переглядів
589 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Все одно розтанеш, принцесо» Ольги Островської (анотація)

Про мене кажуть, що я відлюдькувата й сором’язлива тінь своєї енергійної сестри. Але цей моторошний чаклун з далекої півночі дивним чином бачить мене справжню. І хай би думав, що хоче, якби при цьому не вбив собі в голову, що я маю стати його дружиною. Навіть вкрасти наважився, щоб домогтися свого. Бо в них, бачте, такий звичай.

Але нахаба ще не знає, що завдяки своєму дару я бачу його наскрізь. Мене ніхто не примусить поступитися свободою. Я обов’язково повернусь додому, навіть якщо спершу доведеться розплутати цілий клубок інтриг і впіймати вбивцю.

Та чи буду я щаслива без того, хто все ж таки розтопив моє серце?

Історія Софі Сейнар


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Все одно розтанеш, принцесо» Ольги Островської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все одно розтанеш, принцесо» Ольги Островської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *