«Все одно ти будеш мій» Джейн Лоурен

«Все одно ти будеш мій» Джейн Лоурен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
326 переглядів
326 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Все одно ти будеш мій» Джейн Лоурен (анотація)

Герої цієї книги зовсім різні: вона – дівчина-скромність, а він – впертий і досить впевнений в собі хлопець, який не вірить у кохання. Вони зустрічаються зовсім випадково і в них зразу з’являються іскри симпатії одне до одного.

Чи зможе вона закохати його у себе? Чи будуть герої разом та які неприємності чекають на них?..


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Все одно ти будеш мій» Джейн Лоурен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все одно ти будеш мій» Джейн Лоурен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *