«Все починається в 13» Валентин Бердт

«Все починається в 13» Валентин Бердт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
841 переглядів
841 переглядів

Про книгу «Все починається в 13» Валентина Бердта

І хоча літо поступово доходить кінця, а з ним і чудові, захопливі літні канікули, серпень ще приберіг для нас багато спекотних, але таких жаданих днів. 

Любі діти! Ви вже побували на морі, гарно відпочили, набралися сил та потроху готуєтесь до школи. А тому саме час прочитати книгу «Все починається в 13» – цікаву історію про ваших однолітків, які провели канікули зовсім не так, як очікували. 

Що може бути цікавого літом в селі? Купання на річці, засмагання, вечірня дискотека, посиденьки біля багаття до самого ранку, під час яких місцеві розповідають моторошні історії, обов’язково містичні… А ще можна залізти в кукурудзяне поле до місцевого фермера та наламати соковитих качанів, які потім смажити на вуглях того самого багаття (незаконно, зате смачно). А ще… Та ви все й самі знаєте, якщо хоч раз відпочивали влітку в селі у бабусі! 

Радимо читати онлайн книгу «Все починається в 13» Валентина Бердта українською мовою всім дітям підліткового віку. Цей пригодницький роман сповнений драйву і допоможе гарно провести час в полуденну спеку. 

Ви можете скачати книгу «Все починається в 13» Валентина Бердта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все починається в 13» Валентина Бердта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *