«Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько

«Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1360 переглядів
1360 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько (анотація)

Твори Ірен Роздобудько надзвичайно красиві та витончені, сповнені глибокої філософії та напрочуд влучних висловлювань. І на цей раз письменниця вражає глибиною думок та суперечливістю нашого світу. Її книга «Все, що я хотіла сьогодні» розкриває філософію мислення та дій людини, яка дізнається, що їй залишилося жити всього один день.

Проходячи обстеження в лікарні, головна героїня навіть не здогадувалося, який вирок готує їй доля. Смертельний діагноз шокував жінку своєю невідворотністю, але згодом вона змирилася з цим і почала міркувати, як варто їй провести останній день свого життя.

Ці думки наштовхнули смертельно хвору жінку на грандіозні зміни, на які вона не наважувалася протягом багатьох років. Її розмірене та спокійне життя, в якому були лише налагоджений побут, чоловік та робота, ніби накинули на неї ланцюги, що ув’язнили ї бажання, мрії та емоції. І лише тепер вона вирішила прокинутися…

Повість «Все, що я хотіла сьогодні» – яскравий приклад легкої, але потужної мотивуючої прози, що вражає вічними життєвими істинами з розкішними філософськими «родзинками». Сюжетна лінія книги доповнюється афористичними висловами та умовиводами, які можуть стати девізом життя для тих, хто не має наснаги, стимулів та віри в себе.

Для того, щоб прикрасити своє життя безліччю яскравих фарб, не треба вмирати – саме ця проста і водночас рятівна думка вривається в свідомість читача з неймовірною силою. І тільки ми самі можемо змусити себе зрушити застаріле каміння душі з місця, поки нічого не втрачено…

Книга має неочікувану кінцівку та захоплює надзвичайно багатою й дивовижною мовою, адже авторка є справжнім майстром українського художнього слова. Бонусом є доповнення повісті досвідом самої письменниці під час перебування в лікарні. Ці спогади дають можливість читачеві створити єдину лінію збірки, з якої стає зрозумілим: з лікарні виходять зовсім іншими людьми.

Якщо вас цікавить сучасна українська література з нетривіальними сюжетами, рекомендуємо скачати «Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько. Електронні версії твору ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цю повість безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все, що я хотіла сьогодні» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *