«Все те незриме світло» Ентоні Дорр

«Все те незриме світло» Ентоні Дорр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
19967 переглядів
19967 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Все те незриме світло» Ентоні Дорра (анотація)

Книга “Все те незриме світло” – хвилюючий твір сучасного американського письменника Ентоні Дорра, який одразу став міжнародним бестселером та лауреатом Пулітцерівської премії. Автор зачіпає найболючішу тему всіх часів – війна та її вплив на людські долі.

Вони народилися в різних країнах, проте їх об’єднала єдина біда – війна, що змусила їх рухатися назустріч одне одному. Сліпа французька дівчинка на ім’я Марі-Лора та хлопчик-сирота з промислового району Німеччини Вернер – у кожного з них був свій шлях, свої прагнення та сподівання. І одного разу вони зустрілися. Кожен з них вчився виживати, як міг, проте не завжди була можливість протистояти бруду, в яке занурювало їх життя. Їхня зустріч була необхідною, щоб зрозуміти – є дещо сильніше, ніж просто смерть і життя.

Ентоні Дорр пропонує читачам замислитися над неоднозначністю моральних пошуків. Особливо це видно на прикладі Вернера – маленького генія, який дуже добре розбирався в техніці та радіоелектроніці. Опинившись на фронті, він став одним з найвідданіших борців за гітлерівську ідею та безжально знищував радянських партизан.

Зовсім в іншій ситуації опинилася Марі-Лора, батько якої потрапив до концтабору. Неможливо без сліз читати, як дівчинка отримувала від найріднішої людини листи й щиро вірила, що все, що батько розповідав про своє нормальне й спокійне життя – чиста правда.

Книга “Все те незриме світло” – це погляд на світ в зовсім різних площинах. Незряча дівчинка не відділяє реальність від фантазії – вона живе своїми ідеалами і сподіваннями, і вогник в її серці не згасила навіть жорстока війна. Кінцівка твору змушує замислитися над головними людськими цінностями, яким не слід зраджувати, що б не траплялося. Ледь вловиме кохання, що промайнуло майже незримим світлом – доказ того, що життя продовжується, навіть якщо воно зруйноване війною.

Ентоні Дорр написав твір не стільки про війну, скільки про магію внутрішнього світу людини. Перетинаючи життєві стежки персонажів, блукаючи часовими лабіринтами, не можеш залишитися байдужим до цього строкатого візерунку, створеного людськими долями. Книгу “Все те незриме світло” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн, щоб зрозуміти справжню цінність життя й знайти в собі сили сміливо рухатися в його обійми.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Все те незриме світло» Ентоні Дорра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Все те незриме світло» Ентоні Дорра

Откройте глаза и спешите увидеть что можете, пока они не закрылись навеки.

Упасть – не позор. Позор – не встать.

– Знаешь, в чем главный урок истории? В том, что ее пишут победители. Кто победит, тот скажет, что и как было. Мы действуем в наших собственных интересах. Назови мне человека или народ, который поступает иначе. Хитрость в том, чтобы понять, в чем состоит наш интерес.

– Семьдесят шесть лет, – шепчет она, – а я по-прежнему чувствую себя девчонкой со звездами в глазах!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все те незриме світло» Ентоні Дорра

Одна відповідь до “Все те незриме світло”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Книга «Все те незриме світло» мене дуже здивувала. Я не очікувала, що книга, яка розповідає про трагічний час, буде читатись так легко. Відчуття ніби з кожною крупинкою ти створюєш щось неймовірне було в мене протягом цілого твору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *