«Все тільки починається» Зоряна Лешко

«Все тільки починається» Зоряна Лешко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1795 переглядів
1795 переглядів

Про книгу «Все тільки починається» Зоряни Лешко

Книга «Все тільки починається» – це поєднання казкової романтики та жорстокої реальності, красивої історії кохання та безпорадності перед своєю долею. Зоряна Лешко створила захоплюючий роман про нелегкий пошук кохання, прикрасивши його вишуканою містикою та цілим феєрверком інтриг.

Головна героїня книги Леся – звичайна дівчина, яка прагне справжнього жіночого щастя. Одного разу вона наважується на небезпечний крок – поворожити на дзеркалах, щоб побачити у безкінечному дзеркальному коридорі свого судженого.

Ставлячись досить скептично до цього ритуалу, дівчина робить все за інструкцією та стає свідком справжнього дива – хтось підійшов до неї ззаду й поцілував у щоку. Закричавши від жаху, Леся не одразу отямилася, проте довгий час не могла викреслити з пам’яті той образ – він приходив до неї майже щодня у нічних жахіттях.

Пройшло кілька років. Дівчина потроху стала забувати про цей випадок. Проте її доля знову нагадала про себе – випадково на сайті знайомств вона зустріла хлопця, який здався їй дуже знайомим. До нестями закохавшись у Руслана, дівчина розривалася між своїми новими почуттями та тривалими стосунками з нареченим Ярославом, який на той час перебував у відрядженні. Ці душевні страждання стали тільки початком пригод головної героїні…

Сюжет роману «Все тільки починається» захоплює з перших сторінок і не відпускає до фіналу, постійно збагачуючись цікавими деталями та новими таємницями головних героїв. Опис переживань та відчуттів дівчини настільки щирий та яскравий, що мимоволі приєднуєшся до її тремтіння та нервовості, крокуючи поряд з нею вуличками Львова. В головній героїні книги кожен може пізнати себе – свої сумніви та розпач, надії та страхи, ілюзії та розчарування.

Наша електронна бібліотека пропонує для скачування твори у форматах fb2, txt, epub та rtf – їх ви можете знайти у нас без реєстрації та абсолютно безкоштовно. Якщо ви вирішите скачати роман «Все тільки починається» Зоряни Лешко або читати онлайн його на нашому сайті, ви отримаєте справжній калейдоскоп емоцій та поштовх до осмислення сутності справжнього кохання.

Скачати безкоштово книгу «Все тільки починається» Зоряни Лешко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Все тільки починається» Зоряни Лешко

Одна відповідь до “Все тільки починається”

  1. людмила людмила сказав:

    Цікава та захоплююча книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *