«Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» Кристоф Ґальфар

«Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» Кристоф Ґальфар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
560 переглядів
560 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» Кристофа Ґальфара (анотація)

Один з описів цієї книжки – «так ніби “Путівник Галактикою для космотуристів” справді був путівником». Кристоф Ґальфар – фізик, учень Стівена Гокінга, співавтор книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Гокінга та його доньки Люсі, – пояснює найновіші досягнення науки про Всесвіт у дуже доступній і дотепній манері, цього разу радше для дорослих, ніж для дітей. Складне у максимально простому викладі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» Кристофа Ґальфара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» Кристофа Ґальфара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *