«Всесвіт» Олександр Скороход

«Всесвіт» Олександр Скороход

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1096 переглядів
1096 переглядів

Про книгу «Всесвіт» Олександра Скорохода

Книга «Всесвіт» – пригодницько-детективний роман від любителя філософських роздумів у рамках динамічних історій Олександра Скорохода. Автор замислюється над можливостями й обмеженнями людини, її вмінням осягнути неосяжне та донести до оточуючих те, що не можна висловити словами.

Саме такою є загадкова картина талановитого українського художника Степана Масленка під назвою «Всесвіт», що зникла дивним чином з виставки-аукціону в Німеччині. Що саме зображено на ній? Хто вкрав цей дивний твір мистецтва, який експерти визнали найепатажнішою картиною останніх років? Журналіст Андрій завдяки професійним навичкам вирішив розібратися в цих питаннях.

Незважаючи на яскравий і динамічний сюжет, ця книга, в першу чергу, про лабіринти людських доль, які перетинаються за дивних обставин. Олександр Скороход використав цікавий прийом: він зробив фоном саме пригодницьку, а не філософську складову.

Час від часу четверо молодих людей, у кожного з яких свій шлях до самовизначення, стикаються зі зниклою картиною. Всесвіт, який зображено на полотні, відбивається в їхніх думках і серцях яскравим відголоском, впливає на їхні характери й долі. І лише професор Сан Санич, товариш загадкового митця, може дати відповіді на всі філософські питання та пояснити механізми потужної космічної енергетики, адже сам є справжнім Майстром Всесвіту.

Головна ідея, що проходить крізь усі сторінки роману «Всесвіт», – віра в свої можливості та заперечення встановлених стереотипів. Недаремно Сан Санич казав своєму другові Андрію, що він займається дослідженням людських обмежень – тільки так можна вивчити всі грані наших можливостей. З філософських нотаток і висловів мудрого професора можна скласти цілий збірник афоризмів на будь-які випадки життя.

Всі бажаючі скачати «Всесвіт» Олександра Скорохода можуть скористатися матеріалами нашого сайту та обрати будь-який формат для скачування із запропонованих: fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви хочете читати онлайн цю захоплюючу та глибинну книгу, ми пропонуємо зробити це безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Всесвіт» Олександра Скорохода

Рекомендації

Відгуки на книгу «Всесвіт» Олександра Скорохода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *