«Всесвіт» Олександр Скороход

«Всесвіт» Олександр Скороход

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Всесвіт» Олександр Скороход

Книга «Всесвіт» – пригодницько-детективний роман від любителя філософських роздумів у рамках динамічних історій Олександра Скорохода. Автор замислюється над можливостями й обмеженнями людини, її вмінням осягнути неосяжне та донести до оточуючих те, що не можна висловити словами.

Саме такою є загадкова картина талановитого українського художника Степана Масленка під назвою «Всесвіт», що зникла дивним чином з виставки-аукціону в Німеччині. Що саме зображено на ній? Хто вкрав цей дивний твір мистецтва, який експерти визнали найепатажнішою картиною останніх років? Журналіст Андрій завдяки професійним навичкам вирішив розібратися в цих питаннях.

Незважаючи на яскравий і динамічний сюжет, ця книга, в першу чергу, про лабіринти людських доль, які перетинаються за дивних обставин. Олександр Скороход використав цікавий прийом: він зробив фоном саме пригодницьку, а не філософську складову.

Час від часу четверо молодих людей, у кожного з яких свій шлях до самовизначення, стикаються зі зниклою картиною. Всесвіт, який зображено на полотні, відбивається в їхніх думках і серцях яскравим відголоском, впливає на їхні характери й долі. І лише професор Сан Санич, товариш загадкового митця, може дати відповіді на всі філософські питання та пояснити механізми потужної космічної енергетики, адже сам є справжнім Майстром Всесвіту.

Головна ідея, що проходить крізь усі сторінки роману «Всесвіт», – віра в свої можливості та заперечення встановлених стереотипів. Недаремно Сан Санич казав своєму другові Андрію, що він займається дослідженням людських обмежень – тільки так можна вивчити всі грані наших можливостей. З філософських нотаток і висловів мудрого професора можна скласти цілий збірник афоризмів на будь-які випадки життя.

Всі бажаючі скачати «Всесвіт» Олександра Скорохода можуть скористатися матеріалами нашого сайту та обрати будь-який формат для скачування із запропонованих: fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви хочете читати онлайн цю захоплюючу та глибинну книгу, ми пропонуємо зробити це безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Всесвіт» Олександр Скороход

Завантажити книгу «Всесвіт» у форматі:

Рекомендації

Кінь Перуна
Кінь Перуна Олег Говда
Вітер часу
Вітер часу Влад Наслунга
Квіти терену
Квіти терену Ірина Жадан
Хурделиця
Хурделиця Володимир Худенко

Відгуки на книгу «Всесвіт» Олександр Скороход