«Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата

«Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
39 переглядів
39 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіни Жиглатої (анотація)

– Я заміжня! – намагаюся пояснити йому, щоб розумів, що минула ніч була не більше ніж помилкою.
– Це я зрозумів ще вчора, коли побачив обручку на твоєму пальці! Тільки от заміжні, щасливі, – акцентує він увагу на останньому слові, – жінки, не вештаються вночі барами, без документів, телефону і грошей! Не напиваються вщент, і не йдуть чорт знає куди, з першим зустрічним чоловіком.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіни Жиглатої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіни Жиглатої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *