«Встань і вбий першим» Ронен Берґман

«Встань і вбий першим» Ронен Берґман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
63 переглядів
63 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Встань і вбий першим» Ронена Берґмана (анотація)

Перша вичерпна історія ізраїльських програм цілеспрямованих вбивств, які сформували ізраїльську націю, Близький Схід і світ загалом — від людини, яку Девід Ремнік назвав «можливо, найкращим (ізраїльським) журналістом-розслідувачем».

Талмуд каже: «Якщо хтось прийде вас убити, встаньте і вбийте його першим». Цей інстинкт вживати всіх заходів, навіть найагресивніших, для захисту єврейського народу закладено в ДНК Ізраїлю. З самого початку державності в 1948 році захист нації від шкоди був обов’язком розвідувального співтовариства та збройних сил, і в їхньому величезному арсеналі є одна зброя, на яку вони покладалися, щоб запобігти найсерйознішим загрозам: цілеспрямовані вбивства застосовувалися незліченну кількість разів, проти великих і малих ворогів, іноді у відповідь на напади на ізраїльський народ, а іноді превентивно.

У цій захопливій і повчальній книжці журналіст і військовий аналітик Ронен Берґман розповідає про цілеспрямовані програми вбивств: їхні успіхи, невдачі та моральну й політичну ціну, яку довелось заплатити чоловікам і жінкам, що схвалювали і виконували місії.

Берґман заручився надзвичайно рідкісною підтримкою багатьох чинних і колишніх членів уряду Ізраїлю, в тому числі прем’єр-міністрів Шимона Переса, Егуда Барака, Арієля Шарона та Беньяміна Нетаньягу, а також високопоставлених осіб у військових і розвідувальних службах країни: ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю), Моссад (найефективніша розвідувальна служба у світі), Кесарія («Моссад у Моссаді», який здійснює напади на найцінніші цілі) і Шин-Бет (служба внутрішньої безпеки, яка здійснила найбільшу цілеспрямовану кампанію вбивств, щоб зупинити те, що колись здавалося неможливим: тероризм смертників).

Включно з непублікованими раніше таємними звітами про ключові операції, а також на основі сотень записаних інтерв’ю та тисяч файлів, до яких Берґман отримав ексклюзивний доступ протягом десятиліть своїх репортажів, книжка «Встань і вбий першим» занурює нас глибоко в серце найтаємнішої діяльності Ізраїлю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Встань і вбий першим» Ронена Берґмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Встань і вбий першим» Ронена Берґмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *