«Вступна новела» Микола Хвильовий

«Вступна новела» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
560 переглядів
560 переглядів

Про книгу «Вступна новела» Миколи Хвильового

Книга «Вступна новела» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий та відкриває збірку «Сині етюди». Визначний автор вважається талановитим майстром психологічної новели, в якій присутні елементи романтизму та імпресіонізму.

На сторінках твору читач побачить багато пророцтв від Хвильового, адже він неймовірно влучно розумів, куди віє вітер політичних та суспільних змін. Новела багата на алюзії та безпосередні згадки про різноманітні подробиці культурного та мистецького життя української творчої еліти в перші роки ХХ століття. Перед читачем постає місто Харків в тогочасних суспільно-політичних барвах. Його головні героя намагаються вести звичайне життя на тлі жорстоких післяреволюційних подій.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Вступна новела» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути на собі всі тяжби мистецького життя творчої богеми початку двадцятого століття, а також зрозуміти, що впливало на формування тогочасної культури.

Скачати книгу «Вступна новела» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Вступна новела» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вступна новела» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *