«Всупереч серцю» Рина Мир

«Всупереч серцю» Рина Мир

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
393 переглядів
393 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Всупереч серцю» Рини Мира (анотація)

Скільки б я не намагалася тебе забути, тікати від самої себе, забороняти серцю думати про тебе, та все це нелегко зробити. Час не лікує, а лише вчить нас жити з болем у душі. Та якби не одна зустріч, яка змінила моє теперішнє на сто вісімдесят градусів, я б жила й далі, змагаючись з почуттями серця. Навіщо ти знову увірвався в моє життя? Це наступне твоє випробування? Я ще перше невдало завершила, а ти даєш мені чергове. Тепер наше майбутнє маєш вирішити ти. Але прошу тебе – не зникай… Бо навіть всупереч серцю я кохаю тебе.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Всупереч серцю» Рини Мира українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Всупереч серцю» Рини Мира

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *