«Втеча від свободи» Еріх Фромм

«Втеча від свободи» Еріх Фромм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3982 переглядів
3982 переглядів

Короткий зміст книги «Втеча від свободи» Еріха Фромма (анотація)

Що таке свобода і чи варто до неї йти? Дуже часто свободу ставлять на п’єдестал, як щось дуже бажане, варте багатьох років досягнення, а іноді й усього життя. Багато з нас знає тих людей, які в минулому боролись за свободу всього народу, ставали революціонерами. Книга «Втеча від свободи» Еріха Фромма — це протиставлення, адже коли свобода так близько, її тягар може потягнути людину вниз.

Можливо, кращим варіантом буде втекти від неї?

Так часто буває, що ми хочемо якусь річ, але отримавши її, ми розуміємо, що нам дуже важко впоратись з нею. Що ж робити? Хто пояснить, як краще вчинити? Радимо читати онлайн усім книгу «Втеча від свободи» Еріха Фромма українською мовою.

Автор детально пояснить усю важкість волі. Адже отримавши її, на плечі кожного з нас падає багато обов’язків та багато рішень, які ми маємо прийняти самостійно. Не кожна людина здатна нести ношу свободи.

А чи готові ви насправді дізнатися, чого варта свобода і чи потрібна вона вам?

Cкачати книгу «Втеча від свободи» Еріха Фромма можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Втеча від свободи» Еріха Фромма українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Втеча від свободи» Еріха Фромма українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Втеча від свободи» Еріха Фромма

Одна відповідь до “Втеча від свободи”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    Книга «Втеча від свободи» досі не виходить із моєї голови, не дивлячись на те, що закінчила читати її три місяці тому. «Свобода» для кожного має своє представлення, я завжди думала, що я її маю безумовно, а виявляється за неї треба боротись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *