«Втікач із Бригідок» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Втікач із Бригідок» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1281 переглядів
1281 переглядів

Про книгу «Втікач із Бригідок» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Книга “Втікач із Бригідок” є шостою і передостанньою частиною львівських детективних розслідувань адвоката Климентія Кошового. Андрій Анатолійович Кокотюха продовжує дивувати читача неймовірними пригодами Клима та його вірного друга та помічника Йозефа Шацького.

На цей раз головний герой вирішує врятувати честь колишнього учасника війни Захара Ладного, якого тримають під вартою у в’язниці Бригідки. Приватне розслідування занурює Клима у Легіон українських січових стрільців – головному герою доведеться дізнатися багато цікавих та несподіваних фактів про цю організацію.

Автор занурює читача в 1916 рік – період нового розподілу влади та активної діяльності російських шпигунів. Захар Ладний – один з найкращих бійців Легіону – отримує звинувачення у вбивстві, за що потрапляє у Бригідки. Клим Кошовий, який через війну полишив свою роботу, погоджується допомогти бійцю довести його невинність, адже це – честь і совість всього Легіону.

Проте у Захара назріває свій план, де адвокату доведеться стати справжньою жертвою. Він вирішує втекти з тюрми, і бере в заручники самого Кошового. Це кардинально змінює хід розслідування головного героя. Занурюючись у кримінальний світ тогочасного Львова, він наражає на небезпеку не лише себе та свого помічника, а й полячку Магду Богданович – кохану жінку Климентія.

Книга “Втікач із Бригідок” – це не тільки інтрига, детективне розслідування та опис мережі криміналу, а й захоплююча історична подорож містом. Львів можна назвати одним з головних персонажів усієї серії – всюди відчувається його душа та велич.

Починаючи читати цей роман, уявляєш себе поряд з героями – ходиш з ними вузькими вуличками, відвідуєш кав’ярні, чуєш гуркіт перших автомобілів і трамваїв, гортаєш тогочасні друковані видання. Особливого шарму надає книзі “Втікач із Бригідок” стиль написання – Андрій Анатолійович Кокотюха використовує місцеві вирази й слова того періоду, занурюючи читача у львівську мовну стихію початку XX століття. У коментарях наприкінці твору пояснено значення кожного з них.

Якщо ви хочете злитися з історією та яскравим колоритом Західної України, взяти участь у пригодах і розслідуваннях суспільно-політичного характеру, радимо скачати цей захоплюючий детектив.

Завантажити безкоштовно книгу «Втікач із Бригідок» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Втікач із Бригідок» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *