«Втікачі» Анатолій Власюк

«Втікачі» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Втікачі» Анатоліяй Власюка

Книга “Втікачі” – одна з “перлин” сучасної української літератури, філософський роман, що розкриває істинну сутність божевілля. Анатолій Власюк пропонує читачеві зазирнути до однієї психіатричної лікарні, пройнятися її атмосферою та життям її лікарів і пацієнтів. Розпочинаючи читати цей твір, будьте готові самі пройти тест на психічне здоров’я, адже під час літературної мандрівки ви зможете відчути себе в самісінькому епіцентрі божевілля.

Ключова подія книги “Втікачі”, після якої сюжет роману шалено вихрує в різні боки – втеча санітару лікарні, хворим на шизофренію, з новоприбулим хлопчиком Сергійком. Хто з цих двох більше божевільний, є великим питанням.

Переживаючи смерть свого сина Святослава, чоловік побачив у Сергійка обличчя рідної дитини, і вирішив воскресити свої спогади та повернути минуле. Він викрадає пацієнта та втікає з ним до гірського села. Починається нове життя, сповнене батьківською ніжністю та шизофренією, і той, хто близько підійде до цієї страшної таємниці, може розпрощатися з життям.

Анатолій Власюк описує не тільки психіатричну клініку на чолі з Юлією Володимирівною та Віктором Андрійовичем. Він тонко іронізує над нашим життям та божевіллям тих, хто знаходиться “на волі”. Роман “Втікачі” – це попередження автора про небезпеку, в якій може опинитися наше суспільство. Вставки лікарняної тематики та детальний опис діагнозу непомітного на перший погляд шизофренічного розладу психіки – це перевірка стану здоров’я нашого суспільства. Якщо ви хочете відчути себе справжнім лікарем та поставити правильний діагноз всім оточуючим, варто скачати й прочитати цю неперевершену книгу.

У цьому творі ви знайдете все, що змусить вас поринути в нього з головою: зізнання та одкровення головних героїв, любовну драму та захоплюючі детективні нотки, елементи трилеру та філософські роздуми. Гострий сюжет, який увібрав у себе цілу низку інтриг і таємниць особистого характеру, тримає в напруженні до останньої сторінки. Тонка авторська іронія не залишить байдужим навіть найвибагливішого читача.

Завантажити безкоштовно книгу «Втікачі» Анатоліяй Власюка

Завантажити книгу «Втікачі» у форматі:

Рекомендації

Місце для дракона
Місце для дракона Юрій Павлович Винничук
Цифрова фортеця
Цифрова фортеця Ден Браун
П’ятнадцятирічний капітан
П’ятнадцятирічний ... Жуль Верн
Біла ріка
Біла ріка Сергій Дячук

Відгуки на книгу «Втікачі» Анатоліяй Власюка