«Втікачі» Анатолій Власюк

«Втікачі» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
686 переглядів
686 переглядів

Про книгу «Втікачі» Анатолія Власюка

Книга “Втікачі” – одна з “перлин” сучасної української літератури, філософський роман, що розкриває істинну сутність божевілля. Анатолій Власюк пропонує читачеві зазирнути до однієї психіатричної лікарні, пройнятися її атмосферою та життям її лікарів і пацієнтів. Розпочинаючи читати цей твір, будьте готові самі пройти тест на психічне здоров’я, адже під час літературної мандрівки ви зможете відчути себе в самісінькому епіцентрі божевілля.

Ключова подія книги “Втікачі”, після якої сюжет роману шалено вихрує в різні боки – втеча санітару лікарні, хворим на шизофренію, з новоприбулим хлопчиком Сергійком. Хто з цих двох більше божевільний, є великим питанням.

Переживаючи смерть свого сина Святослава, чоловік побачив у Сергійка обличчя рідної дитини, і вирішив воскресити свої спогади та повернути минуле. Він викрадає пацієнта та втікає з ним до гірського села. Починається нове життя, сповнене батьківською ніжністю та шизофренією, і той, хто близько підійде до цієї страшної таємниці, може розпрощатися з життям.

Анатолій Власюк описує не тільки психіатричну клініку на чолі з Юлією Володимирівною та Віктором Андрійовичем. Він тонко іронізує над нашим життям та божевіллям тих, хто знаходиться “на волі”. Роман “Втікачі” – це попередження автора про небезпеку, в якій може опинитися наше суспільство. Вставки лікарняної тематики та детальний опис діагнозу непомітного на перший погляд шизофренічного розладу психіки – це перевірка стану здоров’я нашого суспільства. Якщо ви хочете відчути себе справжнім лікарем та поставити правильний діагноз всім оточуючим, варто скачати й прочитати цю неперевершену книгу.

У цьому творі ви знайдете все, що змусить вас поринути в нього з головою: зізнання та одкровення головних героїв, любовну драму та захоплюючі детективні нотки, елементи трилеру та філософські роздуми. Гострий сюжет, який увібрав у себе цілу низку інтриг і таємниць особистого характеру, тримає в напруженні до останньої сторінки. Тонка авторська іронія не залишить байдужим навіть найвибагливішого читача.

Завантажити безкоштовно книгу «Втікачі» Анатолія Власюка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Втікачі» Анатолія Власюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *