«Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймс Бовен

«Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймс Бовен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
794 переглядів
794 переглядів

Про книгу «Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймса Бовена

Ви ще сумніваєтесь чи заводити вам кота? Чи привести у свою гарну, затишну квартиру чотирилапого пухнастика, який буде спати на вашій подушці, робити свої справи у лоток у вашій ванні та розкидати клубки шерсті по вашому пухнастому, кольору кави-мокко килиму? Так от, навіть не вагайтесь! Приводьте це пухке створіння у своє життя і буде вам щастя! 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймса Бовена українською мовою і дізнатись про неймовірну історію дружби людини і тварини, яка перевернула їх життя з ніг на голову. 

Два головних героїв – бідний вуличний музикант і рижий бездомний лондонський кіт. Все. Цього виявилось досить, щоб зробити з книгу «Вуличний кіт на ім’я Боб» справжнім бестселером і могутнім мотиватором для сотен тисяч людей по всьому світу. 

Ця історія не вигадана. Герої дійсно існують. Все, що зробив автор, – це описав їх пригоди у книзі. Ролики на YouTube, фотографії в соцмережах та записи в твіттері тому підтвердження. 

Скачати книгу «Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймса Бовена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна в нашій електронній бібліотеці. Любіть один одного, любіть друзів наших менших і світ стане дуже добрим для всіх!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вуличний кіт на ім’я Боб» Джеймса Бовена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *