«Вушко голки» Кен Фолетт

«Вушко голки» Кен Фолетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2859 переглядів
2859 переглядів

Короткий зміст книги «Вушко голки» Кена Фолетта (анотація)

Книга «Вушко голки» – насичений історичний бойовик з нотками шпигунського детективу, психологічного трилеру і навіть еротики. Кен Фолетт пише «соковито», наповнюючи свої твори різними побутовими та описовими картинами, створюючи неймовірно реалістичну обстановку. Отже, давайте помандруємо в минуле – Друга світова війна, шпигунські пристрасті і неочікуване кохання.

Головний герой Фабер – талановитий німецький шпигун, справжній професіонал своєї справи. Він відправляється до ворожої країни, щоб дізнатися цінну інформацію про заплановану висадку британських військ. Які пригоди чекають на нього та чи вдасться йому завершити свою місію, ви дізнаєтесь, якщо вирішете читати онлайн книгу «Вушко голки» Кена Фолетта українською мовою.

Автор у подробицях показує спільноту і побут тих часів, блискуче передає атмосферу та настрої солдат і мирних жителів. Цікаво спостерігати за діями Фабера, від яких захоплює дух. Кохання головного героя стало додатковим бар’єром у його завданні, проте це – частина життя, і іноді воно підкидає додаткові випробування, змушуючи ще раз зазирнути до свого серця.

Якщо ви шукаєте проникливий та динамічний шпигунський роман з історичним відтінком, рекомендуємо скачати книгу «Вушко голки» Кена Фолетта – у нашій бібліотеці твір доступний всім бажаючим безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найрозповсюдженіших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вушко голки» Кена Фолетта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Вушко голки» Кена Фолетта

…в постели каждый сам себе хозяин, все нормы относительны.

… но кто-то все-таки подбросил Сталину идею уничтожить сливки советского офицерского корпуса в канун прихода Гитлера к власти.

– Вночі шторм ущухне. Принаймні завтра точно, – капітан дістав люльку й почав набивати її тютюном.

– Ви так думаєте?

– Знаю.

– Це якісь морські інстинкти?

– Ага, – буркнув капітан. – А ще прогноз погоди.

Головний принцип шпіонажу – не дозволяти ворогові дізнатися, який саме його секрет розкрито, інакше інформація втрачає будь-яку цінність.

Скачати безкоштово книгу «Вушко голки» Кена Фолетта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вушко голки» Кена Фолетта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *