«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
341 переглядів
341 переглядів

Про книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарки Озерної

Як раз і назавжди відмовитись від речей та звичок, що заважають нам жити? Як відпустити людей, які пригнічують нас та не дають концентруватись на важливому? Відповіді ви дізнаєтесь, вирішивши скачати книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарки Озерної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор видання описує найпростіші та найефективніші способи змін. Кожному з них під силу зробити наше сьогодення кращим, яскравішим та насиченішим. Головне – повірити в свої можливості, зрозуміти, що саме ми робимо не так, та почати діяти вже сьогодні.

Книга «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» стане вірним помічником і напарником в боротьбі з поганими звичками. Вона допоможе відмовитись від речей, що отруюють ваш організм, роблять вас слабкими як емоційно, так і фізично.

Вам не прийдеться суворо обмежуватись. Все досить просто. Достатньо задуматись, чи варто власноруч шкодити своєму здоров’ю, піддаючись впливу оточуючих чи власним переконанням. Адже кожен з нас живе всього один раз. То чому б не зробити власне життя гідним та набагато спокійнішим.

З чого почати зміни? Як правильно підготувати себе до кращого життя? Та як безболісно перейти на новий етап? Відповіді ви отримаєте, якщо почнете читати онлайн книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарки Озерної українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарки Озерної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *