«Вибір. Прийняти можливе» Едіт Єва Егер

«Вибір. Прийняти можливе» Едіт Єва Егер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
472 переглядів
472 переглядів

Про книгу «Вибір. Прийняти можливе» Едіти Єви Егер

Знущання та жорстокі вбивства в концентраційних таборах фашистської Німеччини стали одним з прикладів нелюдської жорстокості. Що насправді відбувалось за стінами тюрем? Про що мовчало найближче оточення Гітлера? Дізнайтесь відповіді, почавши читати онлайн книгу «Вибір. Прийняти можливе» Едіти Єви Егер українською мовою.

Автор видання потрапила до Аушвіцу в шістнадцятирічному віці. Її сім’ю розлучили і через кілька днів вона з сестрою дізналась про смерть батьків. Дівчата важко пережили розлуку з найближчими родичами, однак знайшли в собі сили жити далі.

Після звільнення автор книги «Вибір. Прийняти можливе» переїхала до США. Вона пережила складну психологічну травму і багато років в Америці лікувалась під наглядом психотерапевта Віктора Франкла. Допомогти їй міг тільки він, адже спеціаліст також пройшов через всі жахи Аушвіцу.

Після лікування письменниця вирішила присвятити своє життя боротьбі з насильством та допомозі заручникам концтаборів. Вона робила це абсолютно безкоштовно. Жінка допомогла почати нове життя сотням людей, котрі до неї звертались.

Як же вилікувати травми, отримані в одному з найстрашніших місць на планеті? Де знайти сили, щоб встати з колін і продовжити земне життя? Автор розповість, якщо вирішите скачати книгу «Вибір. Прийняти можливе» Едіти Єви Егер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вибір. Прийняти можливе» Едіти Єви Егер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *