«Вибрані новели» Василь Стефаник

«Вибрані новели» Василь Стефаник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1543 переглядів
1543 переглядів

Про книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника

Пропонуємо читати онлайн книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника українською мовою. В неї ввійшли найкращі твори автора,такі, як «Марія», «Сини», «Кленові листки» та інші. 

Героями цих невеликих за об’ємом оповідань є прості селяни, зубожіле життя яких уособлює загальний стан українських земель 19-го та початку 20-го століть. 

Хіба можна без мурашок читати новелу «Новина», яка теж увійшла в збірку? Бідний вдівець зостався з двома маленькими донечками на руках. Майже два роки він намагався бути гідним батьком, та голод і холод не покидав його хати. Дітки так схудли, що стали схожі на мерців. І тоді у голові батька зародилися страшні думки… 

А от твір про кам’яний хрест із книги «Вибрані новели» розповідає про ганебний період нашої історії, пов’язаний з масовою міграцією українців в Канаду та інші країни в пошуках кращого життя. Тоді люди з важким серцем покидали насиджені місця, шматки землі, хати, худобу, якщо була, та їхали світ за очі. 

Ви можете скачати книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ці щирі та зворушливі історії не залишать вас байдужими.

Завантажити безкоштовно книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *