«Вибрані новели» Василь Стефаник

«Вибрані новели» Василь Стефаник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6114 переглядів

Короткий зміст книги «Вибрані новели» Василя Стефаника (анотація)

Пропонуємо читати онлайн книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника українською мовою. В неї ввійшли найкращі твори автора,такі, як «Марія», «Сини», «Кленові листки» та інші. 

Героями цих невеликих за об’ємом оповідань є прості селяни, зубожіле життя яких уособлює загальний стан українських земель 19-го та початку 20-го століть. 

Хіба можна без мурашок читати новелу «Новина», яка теж увійшла в збірку? Бідний вдівець зостався з двома маленькими донечками на руках. Майже два роки він намагався бути гідним батьком, та голод і холод не покидав його хати. Дітки так схудли, що стали схожі на мерців. І тоді у голові батька зародилися страшні думки… 

А от твір про кам’яний хрест із книги «Вибрані новели» розповідає про ганебний період нашої історії, пов’язаний з масовою міграцією українців в Канаду та інші країни в пошуках кращого життя. Тоді люди з важким серцем покидали насиджені місця, шматки землі, хати, худобу, якщо була, та їхали світ за очі. 

Ви можете скачати книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ці щирі та зворушливі історії не залишать вас байдужими.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вибрані новели» Василя Стефаника та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вибрані новели» Василя Стефаника: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вибрані новели» Василя Стефаника і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вибрані новели» Василя Стефаника

2 відповіді до “Вибрані новели”

  1. Валентина Валентина сказав:

    Стефаник надовго запав мені в душу ще з дитинства. Приємно було перечитати вибрані новели вже в дорослому та свідомому віці. Рекомендую почитати ви точно не пожалкуєте, я б поставила оцінку 5 з 5.

  2. Інна Інна сказав:

    Дуже вчасно мені до рук потрапила книга «Вибрані новели» Василя Стефаника. Невеликі, але цікаві історії перенесли мене у минуле століття, я завжди цікавилась як саме жили наші люди тоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *