«Вигнанець і перевертень» Андрій Кокотюха

«Вигнанець і перевертень» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
245 переглядів
245 переглядів

Про книгу «Вигнанець і перевертень» Андрія Кокотюхи

Будинок мільйонера. Блискучі фасади та вишукане внутрішнє оздоблення. Та чи все те золото, що блищить? І чиї скелети надійно приховані під вишуканими шовковими сорочками від відомих кутюр’є?

Розбиратися у цьому випало колишньому слідчому Платону Чечелю – герою книги відомого письменника Андрія Кокотюхи «Вигнанець і перевертень». Досвідчений професіонал перебуває у вигнанні, тож вимушений братися за справи приватного пошуку. Та чи вдасться йому впоратися з низкою таємничих вбивств, що одне за одним відбуваються у маєтку відомого мільйонера?

Ми радимо читати онлайн книгу «Вигнанець і перевертень» Андрія Кокотюхи саме українською мовою, тобто мовою оригіналу, щоб відчути усі тонкощі авторського стилю. Адже справа тут дійсно делікатна і варта пера Агати Крісті. Слідчий має певні здогадки, проте всі вони нівелюють одна одну, адже знайти зв’язок між загиблими неможливо.

Без сторонньої допомоги розплутати злочинний клубок не вдається. І дізнатися ім’я вбивці можна лише прочитавши детектив до останньої сторінки. На читача чекає маса незабутніх вражень, цікавих знахідок і розчарувань у людській сутності. І вже тільки за це варто прочитати книгу.

У нашій електронній бібліотеці скачати книгу «Вигнанця і перевертня» Андрія Кокотюхи можна абсолютно безкоштовно і без обов’язкової реєстрації та sms (смс) у будь-якому форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вигнанець і перевертень» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *