«Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелія Наґоскі

«Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелія Наґоскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9614 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелії Наґоскі (анотація)

Книга «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі» – спільна праця двох авторів – Емілі Наґоскі та Амелії Нагоські. Книга має на меті розповісти читачеві про прийоми та стратегії боротьби з емоціональним виснаженням, яке рано чи пізно спіткає кожного.

Емілі Наґоскі є визнаним експертом в темі виховання дітей, та має декілька захищених та опублікованих наукових робіт. Також вона має ступінь доктора філософії, і разом зі своєю сестрою вони створили книгу, яка можна стати у нагоді багатьом жінкам, які бажають подолати кризисні часи.

Сама книга розповідає читачеві про те, як зрозуміти, що читач перебуває в стані вигоряння. Це можуть бути як проблеми на роботі, так і проблеми вдома. Авторки уникають банальних порад, на кшталт: «займайтесь спортом», «прийміть ванну» чи «читайте книги». Читати онлайн книгу «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі» за авторства Емілі Наґоскі та Амелії Наґоскі українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Письменниці сміливо це відкидають, та пропонують вникнути в проблему, адже без цього неможливо її вирішити. Рефлексія та самоаналіз є тими ключами, які необхідні для здорового ментального самопочуття. Також книга змушує по-іншому поглянути на такі, начебто, банальні речі, як перемоги та невдачі, та інші нібито буденні аспекти життя.

Скачати книгу «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі» Емілі Наґоскі та Амелії Наґоскі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелії Наґоскі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелії Наґоскі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелії Наґоскі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелії Наґоскі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)» Емілі Наґоскі, Амелії Наґоскі

4 відповіді до “Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі (Вигорання)”

 1. Тетяна Тетяна сказав:

  Дуже гарна і цікава кгина

 2. Тетяна Тетяна сказав:

  Книга яку хочеться читати і всім дарувати

 3. Тетяна Тетяна сказав:

  Гарна книга

 4. Таня Таня сказав:

  Як скачати книгу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *