«Вихиляси долi» Володимир Горбань

«Вихиляси долi» Володимир Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1538 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вихиляси долi» Володимира Горбаня (анотація)

“Вихиляси долі” – збірка гумористичних оповідань з іронічним відтінком, які Володимир Горбань писав майже тридцять років. Цю книгу можна порівняти зі спалахами його цікавого життєвого шляху, де знайшли відображення зустрічі з відомими людьми, кумедні побутові випадки, яскраві стосунки з жінками, а також спортивні, політичні та інші події.

Спільною рисою всіх героїв оповідань Горбаня є дивацтво та потрапляння їх у незвичайні життєві ситуації. Автор описує, як вони діють, щоб протистояти цим “вихилясам” долі. Починаючи читати цю кумедну книгу, одразу помічаєш, що тільки почуття гумору рятує персонажів оповідань від конфліктів або навіть трагічних наслідків.

“Вихиляси долі” – напрочуд легкий і цікавий твір, написаний живою та образною мовою з великою кількістю діалогів. Кожне оповідання має несподівану кінцівку, що створює ефект недомовленості та інтриги. Завдяки цьому прийому читач яскраво представляє перед собою сюжетну лінію та зможе легко змоделювати продовження або філософські висновки будь-якого нарису.

Книгу “Вихиляси долі” буде цікаво читати тим, хто втомився від важкості та несправедливості життя й хоче зазирнути в інший його бік, сповнений дотепного гумору та вирішення будь-яких проблем. Автор дозволяє читачу помріяти та деінде відриває його від реальності. Цей твір є потужним стимулом до правильної оцінки нашої повсякденної реальності, з якої треба брати все найцікавіше та приймати мудрі рішення.

Володимир Горбань – людина з величезним життєвим досвідом, і це видно з його строкатих оповідань. Деякі з них більше нагадують поради, інша частина вражає гостросюжетними історіями та дивними пригодами. Якщо ви шукаєте “смачний” український літературний продукт з глибокою філософією, що сховалася у звичайнісінькому побуті, вам варто скачати й прочитати цей твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *