«Вихиляси долi» Володимир Горбань

«Вихиляси долi» Володимир Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
724 переглядів
724 переглядів

Про книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

“Вихиляси долі” – збірка гумористичних оповідань з іронічним відтінком, які Володимир Горбань писав майже тридцять років. Цю книгу можна порівняти зі спалахами його цікавого життєвого шляху, де знайшли відображення зустрічі з відомими людьми, кумедні побутові випадки, яскраві стосунки з жінками, а також спортивні, політичні та інші події.

Спільною рисою всіх героїв оповідань Горбаня є дивацтво та потрапляння їх у незвичайні життєві ситуації. Автор описує, як вони діють, щоб протистояти цим “вихилясам” долі. Починаючи читати цю кумедну книгу, одразу помічаєш, що тільки почуття гумору рятує персонажів оповідань від конфліктів або навіть трагічних наслідків.

“Вихиляси долі” – напрочуд легкий і цікавий твір, написаний живою та образною мовою з великою кількістю діалогів. Кожне оповідання має несподівану кінцівку, що створює ефект недомовленості та інтриги. Завдяки цьому прийому читач яскраво представляє перед собою сюжетну лінію та зможе легко змоделювати продовження або філософські висновки будь-якого нарису.

Книгу “Вихиляси долі” буде цікаво читати тим, хто втомився від важкості та несправедливості життя й хоче зазирнути в інший його бік, сповнений дотепного гумору та вирішення будь-яких проблем. Автор дозволяє читачу помріяти та деінде відриває його від реальності. Цей твір є потужним стимулом до правильної оцінки нашої повсякденної реальності, з якої треба брати все найцікавіше та приймати мудрі рішення.

Володимир Горбань – людина з величезним життєвим досвідом, і це видно з його строкатих оповідань. Деякі з них більше нагадують поради, інша частина вражає гостросюжетними історіями та дивними пригодами. Якщо ви шукаєте “смачний” український літературний продукт з глибокою філософією, що сховалася у звичайнісінькому побуті, вам варто скачати й прочитати цей твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *