«Вийди і візьми» Тимофій Гаврилів

«Вийди і візьми» Тимофій Гаврилів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
147 переглядів
147 переглядів

Короткий зміст книги «Вийди і візьми» Тимофія Гавриліва (анотація)

У романі “Вийди і візьми” Тимофія Гавриліва з новою силою звучить тема дому й безхатченства. З історії сім’ї, любові, надій і занепаду виростає панорама життя українського суспільства, де невіра в можливість що-небудь змінити породжує гротескні форми обходження з дійсністю.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вийди і візьми» Тимофія Гавриліва та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вийди і візьми» Тимофія Гавриліва: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вийди і візьми» Тимофія Гавриліва і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вийди і візьми» Тимофія Гавриліва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *