«Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Ден Вальдшмідт

«Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Ден Вальдшмідт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11470 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта (анотація)

Що там нам казали про успіх ще з дитячого садочку? Щоб досягти своєї мети, бути щасливим і багатим треба день і ніч працювати, бути дисциплінованим, не гаяти жодної хвилини, вчитися, отримати професію… бла-бла-бла! Ще багато яким треба бути, щоб досягти мети. Та ніхто ніколи нам не казав – будь собою!

Радимо читати онлайн книгу «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта українською мовою тим, хто втомився від набридливих кліше відносно особистих досягнень та самовдосконалення.

Автор підкине вам пару-тройку цікавих ідей та порад, а ще приведе приклади видатних людей, які дійсно розбагатіли, стали популярними в суспільстві і щасливими в особистому житті. Ніхто не каже, що буде легко. В руки себе взяти все одно доведеться. А далі – по плану.

Книга «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» дає порцію натхнення. Дуже конкретно і без «води», з крутими історіями реальних осіб. Одна з цікавих порад від автора – фінанси не повинні ставати самоціллю і головною істиною у житті.

Рекомендуємо скачати книгу «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Будьте готові діяти!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта

Планируйте работать даже больше, чем можно себе представить. Вам не обязательно переезжать в Кению, чтобы потеть под жарким солнцем, готовясь побить мировой рекорд, но, возможно, вам придется провести десяток бессонных ночей, пока дойдете до финиша. Свой путь нужно планировать. Успех и размеренная жизнь несовместимы. Чтобы стать успешным, нужны экстремальные усилия, а не обычная 40-часовая рабочая неделя. Нужно планировать работать больше, чем можно себе представить, а затем удваивать усилия.

Смейтесь над собой. Одна из причин нашей неблагодарности заключается в том, что мы воспринимаем жизнь слишком серьезно. Иногда достаточно посмеяться над обстоятельствами, чтобы открыть перед собой необычайные перспективы и новые пути достижения успеха. Вы можете злиться сколько угодно, но, осознав абсурдность происходящего, сумеете увидеть новые возможности и воспользоваться ими

Ищите позитивные стороны в каждой ситуации. Трудно быть благодарным, видя только невзгоды и огорчения. Заставьте себя находить счастливые моменты в жизни – приятные, прекрасные и вдохновляющие. Ваш мозг переключится на режим благодарности и начнет замечать все хорошее, что происходит вокруг. Что вы ищете, то и находите. Представьте, как легко быть благодарным, когда вокруг все замечательно.

Помните: вы становитесь тем, кем планируете стать.

Скачати безкоштово книгу «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!» Дена Вальдшмідта

Одна відповідь до “Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!”

  1. Барбара Барбара сказав:

    Нас з самого дитинства ставять в рамки, від яких нууу дуже не просто позбутись. Вийди за межі то саме той молоток, який розбиває все, що справді не потрібно нормальній людині. Треба бути собою та не боятись цього, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *