«Виклик, шанс, зміна. Історія українського підприємництва» Тетяна Водотика

«Виклик, шанс, зміна. Історія українського підприємництва» Тетяна Водотика

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
266 переглядів
266 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Виклик, шанс, зміна. Історія українського підприємництва» Тетяни Водотики (анотація)

Які паралелі між сімейною справою Ельворті й сучасною «Розеткою»? Між новатором Кульженком та SoftServe? Історія українського підприємництва — складна, цікава, звивиста, тривожна і неймовірна. В ній коріння перемог і поразок українських бізнесів XXI століття. Історії та контексти прийнятих десятиліття тому рішень, наче коліщата паротяга, спрямовують нас далі.

Головне — прийняти виклик, скористатися шансом, змінити світ.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Виклик, шанс, зміна. Історія українського підприємництва» Тетяни Водотики українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Виклик, шанс, зміна. Історія українського підприємництва» Тетяни Водотики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *