«Виклик» Михайло Петрович Старицький

«Виклик» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
729 переглядів
729 переглядів

Про книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького

Класична українська література знає немало ліричних віршів, сповнених болі, пристрасті та розчарувань. З одним з таких шедеврів ви познайомитесь, почавши читати онлайн книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького українською мовою.

Яка вона – істинна любов? Які таємниці вона приховує? Які випробування готує для двох закоханих людей? Людину, котра по-справжньому кохає, легко відрізнити. Вона щира, доброзичлива, відчайдушна, завжди відкрита до всього нового. Любов пробуджує найтепліші почуття в будь-якому серці, навіть якщо воно ніколи не знало справжньої ніжності.

Закохану людину надихає кожна деталь, яка колись здавалась дрібницею. Автор книги знайшов натхнення в навколишній природі, мальовничих пейзажах, безкрайніх просторах української природи, що зачаровує своєю красою та величчю.

Милуючись краєвидами, український поет запрошує свою кохану на побачення. Вона – звичайна дівчина, котра не знає спочинку і жалю до себе. Вона сильна та рішуча, справжня українська жінка, котра також хоче відчувати себе коханою. Автор жаліє дівчину, бажає їй добра та просить поберегти себе.

Хвилюючись, український поет робить важливий крок першим. Які почуття його переповнюють? Про що він думає в цей момент? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *