«Виклик» Михайло Петрович Старицький

«Виклик» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1312 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Виклик» Михайла Петровича Старицького (анотація)

Класична українська література знає немало ліричних віршів, сповнених болі, пристрасті та розчарувань. З одним з таких шедеврів ви познайомитесь, почавши читати онлайн книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького українською мовою.

Яка вона – істинна любов? Які таємниці вона приховує? Які випробування готує для двох закоханих людей? Людину, котра по-справжньому кохає, легко відрізнити. Вона щира, доброзичлива, відчайдушна, завжди відкрита до всього нового. Любов пробуджує найтепліші почуття в будь-якому серці, навіть якщо воно ніколи не знало справжньої ніжності.

Закохану людину надихає кожна деталь, яка колись здавалась дрібницею. Автор книги знайшов натхнення в навколишній природі, мальовничих пейзажах, безкрайніх просторах української природи, що зачаровує своєю красою та величчю.

Милуючись краєвидами, український поет запрошує свою кохану на побачення. Вона – звичайна дівчина, котра не знає спочинку і жалю до себе. Вона сильна та рішуча, справжня українська жінка, котра також хоче відчувати себе коханою. Автор жаліє дівчину, бажає їй добра та просить поберегти себе.

Хвилюючись, український поет робить важливий крок першим. Які почуття його переповнюють? Про що він думає в цей момент? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Виклик» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *