«Викуп» Марко Вовчок

«Викуп» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1905 переглядів
1905 переглядів

Короткий зміст книги «Викуп» Марко Вовчок (анотація)

В українській літературі було немало класиків, котрі присвячували свої твори важливим гостросоціальним проблемам. Один з них – Марко Вовчок, чиї видання стали улюбленими для мільйонів поціновувачів вітчизняної літератури.

Велику увагу автор приділяв особистості його героїв. Талант письменника допоміг створити безліч неповторних персонажів, з котрими ми часто порівнюємо оточуючих нас людей. З багатьма такими героями ви познайомитесь, почавши читати онлайн книгу «Викуп» Марка Вовчка українською мовою.

Кріпосне життя принесло величезні муки українській нації. Люди були змушені виконувати найважчі доручення своїх панів, лиш би ті дарували їм право на життя. Пани знущались над українцями, відбирали в них останнє – свободу, якої наш народ прагнув понад усе.

Герой книги «Викуп» готовий на все, щоб отримати визвольний лист. Для Якова Харченко це означає лише одне – можливість одружитись зі своєю коханою. Він чекав цього все своє життя. Чоловік віддав роботі в полях свої кращі роки. Він впевнений, що заслужив на винагороду.

Однак хитрий пан не спішить дарувати Якову свободу. Чоловік не чекав такої несправедливості. Він готовий помститись за обман. До чого це призведе? Чим закінчиться протистояння невільника і пана? Щоб дізнатись про це, рекомендуємо скачати книгу «Викуп» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Викуп» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Викуп» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Викуп» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *