«Викуп» Марко Вовчок

«Викуп» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2976 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Викуп» Марко Вовчок (анотація)

В українській літературі було немало класиків, котрі присвячували свої твори важливим гостросоціальним проблемам. Один з них – Марко Вовчок, чиї видання стали улюбленими для мільйонів поціновувачів вітчизняної літератури.

Велику увагу автор приділяв особистості його героїв. Талант письменника допоміг створити безліч неповторних персонажів, з котрими ми часто порівнюємо оточуючих нас людей. З багатьма такими героями ви познайомитесь, почавши читати онлайн книгу «Викуп» Марка Вовчка українською мовою.

Кріпосне життя принесло величезні муки українській нації. Люди були змушені виконувати найважчі доручення своїх панів, лиш би ті дарували їм право на життя. Пани знущались над українцями, відбирали в них останнє – свободу, якої наш народ прагнув понад усе.

Герой книги «Викуп» готовий на все, щоб отримати визвольний лист. Для Якова Харченко це означає лише одне – можливість одружитись зі своєю коханою. Він чекав цього все своє життя. Чоловік віддав роботі в полях свої кращі роки. Він впевнений, що заслужив на винагороду.

Однак хитрий пан не спішить дарувати Якову свободу. Чоловік не чекав такої несправедливості. Він готовий помститись за обман. До чого це призведе? Чим закінчиться протистояння невільника і пана? Щоб дізнатись про це, рекомендуємо скачати книгу «Викуп» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Викуп» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Викуп» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Викуп» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Викуп» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Викуп» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *