«Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

«Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4248 переглядів
4248 переглядів

Про книгу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

Марі Кондо – всесвітньо відомий спеціаліст з наведення порядку, консультант з ефективної організації простору, праці якої посідають найвищі сходинки літературних рейтингів. Ще в дошкільному віці дівчинка зацікавилась методами наведення порядку й чистоти та присвятила все шкільне життя відточуванню своєї концепції, що згодом отримала назву “Метод Конмарі”.

Її книга “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” – найголовніша праця, що поетапно розкриває технологію очищення думок й свого домашнього простору. Якщо ви не квапитеся розлучатися зі своїми старими речами, вам неодмінно треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн книгу “Викинь мотлох із життя!”, яку можна назвати енциклопедією чистоти та внутрішньої гармонії.

Головна ідея технології Марі Кондо – все, що вас оточує, має приносити задоволення. Прибирання – це ціла філософія, яка стосується не лише одягу або інших особистих речей, а й ставлення до себе й оточуючих, до свого минулого та майбутнього. Основна причина зберігання старого мотлоху – невміння розпрощатися зі своїм минулим та націлити себе на нові звершення та емоції.

Книга “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” відрізняється структурованістю й наведенням прикладів, завдяки чому весь матеріал сприймається як цілісна система. Особливу увагу авторка звертає на дві концепції, які вона обґрунтовує у своїй праці: зберігання тільки необхідних речей та того, що є приємним для людини. Окрім того, Марі дає достатньо порад щодо економії простору, проте найголовніша “родзинка” її праці – незвичне ставлення до речей. Вона розмовляє з ними, ніби намагаючись розгледіти душу кожної речі та зрозуміти, чи варто з нею прощатися.

Книгу “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” особливо корисно читати творчим натурам, яких заносить у вир нових ідей. Їм важко подолати плутанину в душі та навколо себе, хоча такі люди запевняють, що безлад – це стиль їхнього життя. Авторка запевняє, що прибирання володіє магічною силою – воно допомагає відчути себе по-справжньому комфортно та радісно.

Скачати безкоштово книгу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *