«Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

«Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
30130 переглядів
30130 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо (анотація)

Марі Кондо – всесвітньо відомий спеціаліст з наведення порядку, консультант з ефективної організації простору, праці якої посідають найвищі сходинки літературних рейтингів. Ще в дошкільному віці дівчинка зацікавилась методами наведення порядку й чистоти та присвятила все шкільне життя відточуванню своєї концепції, що згодом отримала назву “Метод Конмарі”.

Її книга “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” – найголовніша праця, що поетапно розкриває технологію очищення думок й свого домашнього простору. Якщо ви не квапитеся розлучатися зі своїми старими речами, вам неодмінно треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн книгу “Викинь мотлох із життя!”, яку можна назвати енциклопедією чистоти та внутрішньої гармонії.

Головна ідея технології Марі Кондо – все, що вас оточує, має приносити задоволення. Прибирання – це ціла філософія, яка стосується не лише одягу або інших особистих речей, а й ставлення до себе й оточуючих, до свого минулого та майбутнього. Основна причина зберігання старого мотлоху – невміння розпрощатися зі своїм минулим та націлити себе на нові звершення та емоції.

Книга “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” відрізняється структурованістю й наведенням прикладів, завдяки чому весь матеріал сприймається як цілісна система. Особливу увагу авторка звертає на дві концепції, які вона обґрунтовує у своїй праці: зберігання тільки необхідних речей та того, що є приємним для людини. Окрім того, Марі дає достатньо порад щодо економії простору, проте найголовніша “родзинка” її праці – незвичне ставлення до речей. Вона розмовляє з ними, ніби намагаючись розгледіти душу кожної речі та зрозуміти, чи варто з нею прощатися.

Книгу “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” особливо корисно читати творчим натурам, яких заносить у вир нових ідей. Їм важко подолати плутанину в душі та навколо себе, хоча такі люди запевняють, що безлад – це стиль їхнього життя. Авторка запевняє, що прибирання володіє магічною силою – воно допомагає відчути себе по-справжньому комфортно та радісно.

Слухати аудіокнигу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавждию Марі Кондо онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» Марі Кондо

Одна відповідь до “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”

  1. Олександра Олександра сказав:

    Книга «Викинь мотлох із життя!» Марі Кондо допомогла мені налагодити життя. Я навіть не уявляла, що за умов очищення простору від зайвого бруду може щось змінитись, тим паче в позитивному ключі. Однозначно рекомендую, тепер вона займає перше місце в моїй електронній бібліотеці, дякую книгого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *