«Вимушена дружина для підступного боса» Галлея Сандер-Лін

«Вимушена дружина для підступного боса» Галлея Сандер-Лін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
588 переглядів
588 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вимушена дружина для підступного боса» Галлеї Сандер-Лін (анотація)

Коли в юні роки тобі розбили серце, ти спочатку хочеш забути нещасливе перше кохання, потім намагаєшся знайти йому заміну, але згодом розумієш, що дозрів до того, щоб заволодіти недосяжним оригіналом і відплатити йому «за все хороше». Твоя ненависть страшна, а помста буде солодкою… рівно до тієї миті, коли предмет помсти не захоче помститися у відповідь…

Раптовий поцілунок приголомшив. Жорсткий і напористий, це був поцілунок-покарання, тому що коханих так не цілують…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вимушена дружина для підступного боса» Галлеї Сандер-Лін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вимушена дружина для підступного боса» Галлеї Сандер-Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *