«Вино без правил» Анна Янченко

«Вино без правил» Анна Янченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
292 переглядів
292 переглядів

Про книгу «Вино без правил» Анни Янченко

Книга «Вино без правил» написана такою відомою жінкою сомельє, як Анна Янченко. У світі існують червоні, рожеві, білі, помаранчеві та навіть сірі вина. Хмільний напій буває тихим, кріпленим або ж ігристим. Солодким чи сухим. Він відрізняється за країною походження, а також методами його подання. Це лише мінімум критерій, за якими слід обирати вино, яке прикрасить ваш стіл за вечерею.

Якщо у вас затремтіли руки від того, скільки всього треба знати про цей напій перед тим, як обрати щось путнє, не засмучуйтесь. Авторка книги знається на винах, адже має великий досвід роботи як сомельє. Анна впевнена, що дегустувати та розрізняти цей напій легко, тому з радістю поділиться своїм досвідом на сторінках книги.

Якщо ви хочете дізнатись, як правильно читати етикетку до вина та обирати келихи під нього, тоді сміливо починайте читати онлайн книгу «Вино без правил» Анни Янченко українською мовою. Дана книга розвіє міфи з приводу порошкових вин, а також дасть відповідь на питання, в чому різниця між Шампанським та Проссеко.

Скачати книгу «Вино без правил» Анни Янченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вино без правил» Анни Янченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *