«Винятки із правил» Саша Грищенко

«Винятки із правил» Саша Грищенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1149 переглядів
1149 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Винятки із правил» Саши Грищенко (анотація)

У героїв повістей та оповідання різні історії, але вони багато в чому подібні, бо – юні. Живуть емоціями. Прагнуть справжності. Шукаючи дружбу, наражаються на підступність. Іноді безголово відриваються. Як уміють б’ються за себе і знаходять себе. У них свій вимір праведного і грішного. І так живуть.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Винятки із правил» Саши Грищенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Винятки із правил» Саши Грищенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *