«Випадковий син для Мільярдера» Аріна Громова

«Випадковий син для Мільярдера» Аріна Громова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2499 переглядів
2499 переглядів

Короткий зміст книги «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової (анотація)

– Здається, я вагітна, Лізо! – У шоці сказала я, опускаючись на край крісла.

– У якому сенсі? – Округлила очі подруга. – Тобто, як? Ти незаймана! Принаймні ще вчора нею точно була… Та й хлопця в тебе немає.

– Немає… І так, я незаймана. Напевно вже була…

– Почекай, я взагалі нічого не розумію! Це якась фантастика!

– Вона і є.

Вирушаючи в дорогу клініку на плановий огляд від роботи, я і подумати не могла, що мене переплутають з іншою дівчиною, повною моєю тезкою і зроблять процедуру ЕКО! Але найстрашніше з’ясувалося потім – виявилось, що біоматеріал належить моєму босу, гордовитому мільярдеру Рустаму Карімову.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *