«Виправний день» Чак Поланік

«Виправний день» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1103 переглядів
1103 переглядів

Про книгу «Виправний день» Чака Поланіка

Книга «Виправний день» – справжня відвертість для нашого сучасного суспільства, що загрузло в жорстокості, корупції, безвідповідальності та лицемірстві, розпочало споживати не лише матеріальні блага, а само себе. Чак Поланік – справжній майстер поєднувати серйозні та болючі проблеми з щирим гумором і гострою іронією. Таким виявився і цей твір – гімн абсурдові та депресивна антиутопія, пройнята ідеєю негайного порятунку світу від руйнації моралі.

Починаючи читати онлайн цей незвичайний роман, відчуваєш, ніби пливеш течією окремих уривків, історій та оповідок, в яких важко відстежити одного або кількох головних героїв. Це – звична для Паланіка уривкова манера. Згодом починає формуватися сюжетна фабула книги – і вона відразу постає у строкатому вигляді, з різноманітними доповненнями та дивною соціально-політичною картиною. Автор іронізує там, де треба негайно замислитися…

Перед читачем постає альтернативна Америка сучасності. Ця історія починається з несподіваного рішення політиків розв’язати війну із сусідами, щоб «прибрати» молодь – найактивнішу частину суспільства, що відстежує внутрішню політику в державі.

Проте у прогресивних молодих людей вже є інша модель суспільства. Вони вирішують розподілити всіх громадян на три категорії, створивши три окремі держави – Блектопію, Гейсію та Арійську державу. Кожна з них має абсурдні закони й традиції, спілкування між ними зводиться до постійних конфліктів та непорозумінь. Якщо ви хочете дізнатися, які настрої та правила панували в усіх трьох осередках, радимо скачати «Виправний день» Чака Поланіка.

Ця книга є масштабним, багатошаровим і глибоким літературним полотном, що об’єднує величезну кількість соціально-культурних, політичних, економічних і моральних проблем та уособлює споживацьку модель суспільства. Апогей абсурду, який строкато змалював автор, – не фантастика, а наша болюча реальність, до якої ми поступово наближаємося. Усі бажаючі знайдуть роман «Виправний день» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Виправний день» Чака Поланіка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Виправний день» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *