«Виправний день» Чак Поланік

«Виправний день» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Виправний день» Чака Поланіка

Книга «Виправний день» – справжня відвертість для нашого сучасного суспільства, що загрузло в жорстокості, корупції, безвідповідальності та лицемірстві, розпочало споживати не лише матеріальні блага, а само себе. Чак Поланік – справжній майстер поєднувати серйозні та болючі проблеми з щирим гумором і гострою іронією. Таким виявився і цей твір – гімн абсурдові та депресивна антиутопія, пройнята ідеєю негайного порятунку світу від руйнації моралі.

Починаючи читати онлайн цей незвичайний роман, відчуваєш, ніби пливеш течією окремих уривків, історій та оповідок, в яких важко відстежити одного або кількох головних героїв. Це – звична для Паланіка уривкова манера. Згодом починає формуватися сюжетна фабула книги – і вона відразу постає у строкатому вигляді, з різноманітними доповненнями та дивною соціально-політичною картиною. Автор іронізує там, де треба негайно замислитися…

Перед читачем постає альтернативна Америка сучасності. Ця історія починається з несподіваного рішення політиків розв’язати війну із сусідами, щоб «прибрати» молодь – найактивнішу частину суспільства, що відстежує внутрішню політику в державі.

Проте у прогресивних молодих людей вже є інша модель суспільства. Вони вирішують розподілити всіх громадян на три категорії, створивши три окремі держави – Блектопію, Гейсію та Арійську державу. Кожна з них має абсурдні закони й традиції, спілкування між ними зводиться до постійних конфліктів та непорозумінь. Якщо ви хочете дізнатися, які настрої та правила панували в усіх трьох осередках, радимо скачати «Виправний день» Чака Поланіка.

Ця книга є масштабним, багатошаровим і глибоким літературним полотном, що об’єднує величезну кількість соціально-культурних, політичних, економічних і моральних проблем та уособлює споживацьку модель суспільства. Апогей абсурду, який строкато змалював автор, – не фантастика, а наша болюча реальність, до якої ми поступово наближаємося. Усі бажаючі знайдуть роман «Виправний день» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Виправний день» Чака Поланіка

Рекомендації

Двійник
Двійник Тесс Ґеррітсен
Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг
Воно
Воно Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Виправний день» Чака Поланіка

Комментарии для сайта Cackle