«Випробування невинуватістю» Аґата Крісті

«Випробування невинуватістю» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті

Книга «Випробування невинуватістю» – не лише грандіозний і хвилюючий роман від Королеви детективу, а й цікаве психологічне дослідження. Аґата Крісті не лише тримає інтригу у пошуку справжнього винуватця кількох смертей, а й дає читачам можливість помандрувати заплутаним лабіринтом людських доль, дослідити темну людську душу та стати свідком шокуючих визнань і відкриттів.

Як завжди, місце дії у книзі Аґати Крісті – невеличкий маєток, де, здавалося б, не може бути жодних таємниць. Така прекрасна і світла назва – Сонячний Ріг, і така трагічна подія – вбивство багатодітної матері та щирої, доброї жінки Рейчел Арґайл. Перший, хто потрапляє під підозру, – прийомний син вбитої Джек. Хлопець не має алібі, тому його ув’язнюють. Проте стається непередбачуване – Джек помирає ще до початку судового слухання.

Таємниця злочину, здавалося б, залишиться нерозгаданою, проте доктор Артур Калґарі вирішує допомогти у слідстві та виправдати Джека навіть посмертно. Він каже, що в молодого чоловіка було алібі і готовий його надати. Родина Арґайл нічого не хоче чути й відмовляється приймати невинуватість Джека та допомагати у подальшому розслідуванні. Але раптом відбувається ще одне вбивство…

Роман «Випробування невинуватістю» – яскравий приклад людських стереотипів і забобонів, небажання шукати правду і дивитися лише на верхню частину айсберга, схованого під водою. Події в книзі розгортаються дуже стрімко, і непомітно для себе читач заплутується у сімейних інтригах і дивних збігах. Через два роки після скоєння вбивства місіс Арґайл ця справа знову нагадує про себе – і тепер на перший план виходять зовсім неочікувані персонажі, про яких раніше ніхто і не згадував.

Якщо ви скучили за гостросюжетними детективними загадками, радимо скачати «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті на нашому сайті, обравши зручний для себе формат із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн цей захоплюючий роман в нашій електронній бібліотеці безкоштовно і без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті

Завантажити книгу «Випробування невинуватістю» у форматі:

Рекомендації

Оголошено вбивство
Оголошено вбивство Аґата Крісті
Містична річка
Містична річка Денніс Лігейн
Книга дзеркал
Книга дзеркал Юджин Овідіу Кіровіц
Подружжя по сусідству
Подружжя по сусідству Шарі Лапена

Відгуки на книгу «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті

Комментарии для сайта Cackle