«Випробування невинуватістю» Аґата Крісті

«Випробування невинуватістю» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1373 переглядів
1373 переглядів

Про книгу «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті

Книга «Випробування невинуватістю» – не лише грандіозний і хвилюючий роман від Королеви детективу, а й цікаве психологічне дослідження. Аґата Крісті не лише тримає інтригу у пошуку справжнього винуватця кількох смертей, а й дає читачам можливість помандрувати заплутаним лабіринтом людських доль, дослідити темну людську душу та стати свідком шокуючих визнань і відкриттів.

Як завжди, місце дії у книзі Аґати Крісті – невеличкий маєток, де, здавалося б, не може бути жодних таємниць. Така прекрасна і світла назва – Сонячний Ріг, і така трагічна подія – вбивство багатодітної матері та щирої, доброї жінки Рейчел Арґайл. Перший, хто потрапляє під підозру, – прийомний син вбитої Джек. Хлопець не має алібі, тому його ув’язнюють. Проте стається непередбачуване – Джек помирає ще до початку судового слухання.

Таємниця злочину, здавалося б, залишиться нерозгаданою, проте доктор Артур Калґарі вирішує допомогти у слідстві та виправдати Джека навіть посмертно. Він каже, що в молодого чоловіка було алібі і готовий його надати. Родина Арґайл нічого не хоче чути й відмовляється приймати невинуватість Джека та допомагати у подальшому розслідуванні. Але раптом відбувається ще одне вбивство…

Роман «Випробування невинуватістю» – яскравий приклад людських стереотипів і забобонів, небажання шукати правду і дивитися лише на верхню частину айсберга, схованого під водою. Події в книзі розгортаються дуже стрімко, і непомітно для себе читач заплутується у сімейних інтригах і дивних збігах. Через два роки після скоєння вбивства місіс Арґайл ця справа знову нагадує про себе – і тепер на перший план виходять зовсім неочікувані персонажі, про яких раніше ніхто і не згадував.

Якщо ви скучили за гостросюжетними детективними загадками, радимо скачати «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті на нашому сайті, обравши зручний для себе формат із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн цей захоплюючий роман в нашій електронній бібліотеці безкоштовно і без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Випробування невинуватістю» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *