«Випробування вогнем» Джеймс Дешнер

«Випробування вогнем» Джеймс Дешнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
432 переглядів
432 переглядів

Про книгу «Випробування вогнем» Джеймса Дешнера

Роман «Випробування вогнем» – друга частина соціальної антиутопії «Той, що біжить Лабіринтом» (інша назва книги – «Крізь топку»). Після того, як головні герої нарешті знайшли вихід з жахливого Лабіринту, сповненого кривавих загадок, їх перевели на інший рівень моторошної гри. Тепер всі, хто залишився в живих, мають подолати вогняну пустелю, зустрітися з психічно неврівноваженими людьми, які відрізняються буйною поведінкою, вижити серед смертельного та невиліковного вірусу…

Проте цього замало – учасникам доведеться відчути на собі зраду вірних, як вони вважали, друзів. І після цього постає закономірне питання: що страшніше – нелюдські знущання та подолання смертельних перешкод чи повне внутрішнє спустошення?

У цій книзі читач все більше занурюється в побудову фантастичного всесвіту, де опинилися нещасні підлітки. Ці божевільні ігри на виживання організовує таємна організація ПОРОК – її члени знаходять учасників, добирають для них нові випробування, влаштовуючи перегони та боротьбу за життя. Образи вже знайомих головних героїв розкриваються глибше: між Томасом, Терезою та їхніми трьома друзями розгортаються нові взаємостосунки. Кожен проявляє свій справжній характер, і назовні вилазять усі його вади та слабкості, що яскраво простежуються в критичних ситуаціях.

Джеймс Дешнер – ретельний дослідник людської душі та гострих соціальних проблем. Він проводить свій експеримент – моделює різноманітні ситуації, що навіть не піддаються здоровому глузду, та змальовує реакцію людей на них. Окрім того, автор розгортає перед читачами внутрішній світ кожного з головних персонажів, щоб максимально пройнятися їхніми емоціями. Що відчуває людина, яка з кожним кроком пекельною пустелею губить друзів та знаходить ворогів? Незважаючи на фантастичний жанр, герої книги «Випробування вогнем» вражають своєю реалістичністю, суперечливістю й харизматичністю. Кожного з них варто розгадувати, як багатовимірну загадку.

Усі бажаючі можуть скачати «Випробування вогнем» Джеймса Дешнера на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей роман та інші частини циклу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Випробування вогнем» Джеймса Дешнера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *