«Випробування вогнем» Джеймс Дешнер

«Випробування вогнем» Джеймс Дешнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
406 переглядів
406 переглядів

Про книгу «Випробування вогнем» Джеймса Дешнера

Роман «Випробування вогнем» – друга частина соціальної антиутопії «Той, що біжить Лабіринтом» (інша назва книги – «Крізь топку»). Після того, як головні герої нарешті знайшли вихід з жахливого Лабіринту, сповненого кривавих загадок, їх перевели на інший рівень моторошної гри. Тепер всі, хто залишився в живих, мають подолати вогняну пустелю, зустрітися з психічно неврівноваженими людьми, які відрізняються буйною поведінкою, вижити серед смертельного та невиліковного вірусу…

Проте цього замало – учасникам доведеться відчути на собі зраду вірних, як вони вважали, друзів. І після цього постає закономірне питання: що страшніше – нелюдські знущання та подолання смертельних перешкод чи повне внутрішнє спустошення?

У цій книзі читач все більше занурюється в побудову фантастичного всесвіту, де опинилися нещасні підлітки. Ці божевільні ігри на виживання організовує таємна організація ПОРОК – її члени знаходять учасників, добирають для них нові випробування, влаштовуючи перегони та боротьбу за життя. Образи вже знайомих головних героїв розкриваються глибше: між Томасом, Терезою та їхніми трьома друзями розгортаються нові взаємостосунки. Кожен проявляє свій справжній характер, і назовні вилазять усі його вади та слабкості, що яскраво простежуються в критичних ситуаціях.

Джеймс Дешнер – ретельний дослідник людської душі та гострих соціальних проблем. Він проводить свій експеримент – моделює різноманітні ситуації, що навіть не піддаються здоровому глузду, та змальовує реакцію людей на них. Окрім того, автор розгортає перед читачами внутрішній світ кожного з головних персонажів, щоб максимально пройнятися їхніми емоціями. Що відчуває людина, яка з кожним кроком пекельною пустелею губить друзів та знаходить ворогів? Незважаючи на фантастичний жанр, герої книги «Випробування вогнем» вражають своєю реалістичністю, суперечливістю й харизматичністю. Кожного з них варто розгадувати, як багатовимірну загадку.

Усі бажаючі можуть скачати «Випробування вогнем» Джеймса Дешнера на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей роман та інші частини циклу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Випробування вогнем» Джеймса Дешнера