«Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіп Хіз, Ден Хіз

«Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіп Хіз, Ден Хіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3159 переглядів

Короткий зміст книги «Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіпа Хіза, Дена Хіза (анотація)

Чому іноді нам досить легко зробити вибір, а іноді цей процес перетворюється на майже нездійсненну місію? Часом ми тягнемо кота за хвіст, відкладаючи прийняття рішення на завтра, зважуємо «за» і «проти», піддаємося сумнівам, що витісняють логічні розмірковування. Або ж навпаки – рубаємо з плеча, а потім довго ліквідуємо наслідки подібних необдуманих вчинків. Знайомо? З цією книжкою ви перетворитеся на справжній генератор прийняття найкращих рішень, які допоможуть налагодити кар’єру, особисті стосунки та загалом поліпшать життя. Адже часом від правильного рішення, прийнятого в потрібний час, залежить дуже багато.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіпа Хіза, Дена Хіза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіпа Хіза, Дена Хіза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіпа Хіза, Дена Хіза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіпа Хіза, Дена Хіза українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі» Чіпа Хіза, Дена Хіза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *